Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska podejmuje współpracę z Atlassian: nowy wymiar projektów dla IT i biznesu

Sii Polska zostało oficjalnym Srebrnym Partnerem Atlassian, wiodącego dostawcy narzędzi wspierających pracę zespołów projektowych oraz działów biznesowych w organizacji. Ta współpraca pozwoli Sii zaoferować swoim klientom jeszcze szerszy wachlarz narzędzi pomagających w zarządzaniu projektami, wiedzą, automatyzacji procesów oraz współpracy IT i biznesu. Narzędzia te zyskały uznanie zarówno startupów, jak i korporacji – blisko 70% firm z listy Fortune 500 wykorzystuje je do lepszego zarządzania procesami biznesowymi.

Sii oferuje swoim klientom narzędzia dostosowane do potrzeb i skali organizacji – od małych zespołów po rozwiązania klasy enterprise, zapewniające skalowalność, bezpieczeństwo i wydajność. Jako lider w zakresie dostarczania rozwiązań z obszaru IT w Polsce, Sii gwarantuje najwyższej jakości wsparcie w zakresie doboru najbardziej optymalnych rozwiązań oraz dopasowaniu ich do indywidualnych wymagań organizacji, a dzięki ekspertyzie w obszarze inżynierii oprogramowania, może zaproponować klientom nowatorskie podejście do rozwijania narzędzi oferowanych przez Atlassian.

Rozwiązania, które wzbogaciły ofertę Sii to przede wszystkim nowa jakość we współpracy w ramach realizacji projektów. W 2018 roku firma po raz drugi uzyskała tytuł lidera w zestawieniu Gartner Magic Quadrant w kategorii Enterprise Agile Planning Tools (narzędzia korporacyjne wpierające planowanie zgodne z metodykami zwinnymi). Producent oprogramowania oferuje 15 produktów pozwalających na usprawnienie pracy zespołów projektowych niezależnie od ich wielkości. Wśród nich znajdują się flagowe i dobrze znane Jira Software, Jira Service Management, Confluence, Bitbucket i inne. Z narzędzi australijskiego dostawcy korzystają zarówno startupy, jak i korporacje – aż 2/3 firm z listy Fortune 500 wykorzystuje je w celu optymalizacji dostarczanej wartości biznesowej.

Innowacje i elastyczność

Rozwiązania Atlassian oferowane przez Sii sprawdzają się w różnorodnych organizacjach, niezależnie od ich wielkości czy branży, w której działają. –  Innowacyjność produktów Atlassian oraz ekspercka wiedza i doświadczenie specjalistów Sii sprawiają, że w firmach naszych klientów realizacja projektów od etapu planowania do wdrożenia może przebiegać tak sprawnie, jak nigdy dotąd. Aplikacje, takie jak Jira Software czy Confluence, dostarczają rozwiązania wielu problemów, które napotykają na swojej drodze zespoły pracujące nad złożonymi projektami – mówi Maciej Szostek, Agile & Atlassian Lead w Sii Polska.

Produkty Atlassian połączone z doświadczeniem ekspertów Sii pomagają pokonać wyzwania takie jak dynamika zmienności wymagań, praca w zespołach rozproszonych, różnice stref czasowych czy kulturowe. Pomagają zachować równowagę między autonomią osób zaangażowanych w projekt, a kontrolą procesu. Możliwe jest wykorzystanie pełnego potencjału zespołu niezależnie od jego skali, a elastyczność oferowanych rozwiązań sprawia, że skalowanie nie jest już problemem organizacyjnym.

Rozwiązania docenione przez liderów

Atlassian do tej pory zaufało ponad 100 tys. firm ze 185 krajów na całym świecie. Wśród nich można wymienić liderów działających w różnych sektorach rynku – są to m.in. Cisco, Citi, Lufthansa, Adobe, Ebay czy NASA. Już teraz do grona użytkowników narzędzi australijskiego producenta oprogramowania mogą dołączyć także klienci Sii, mając pewność efektywnego i profesjonalnego wsparcia w całym procesie wyboru, wdrożenia i utrzymania każdego z rozwiązań.

– W ofercie Sii Polska znajdą się produkty o kluczowym znaczeniu dla firm, ale też wsparcie ze strony naszych doświadczonych ekspertów, którzy upewnią się, że klienci w pełni wykorzystają możliwości nowych narzędzi – mówi Maciej Szostek. – Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każde wdrożenie produktów Atlassian jest inne i wymaga od nas indywidualnego podejścia. Dzięki szerokiej ekspertyzie rynkowej w bardzo różnorodnych branżach, jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać elastyczność oferowanych rozwiązań i idealnie dopasować je do potrzeb współpracujących z nami firm – dodaje Szostek.

Transformacja w kierunku Agile

Rozwiązania Atlassian dostosowane są do potrzeb zespołów pracujących w oparciu o podejście zwinne. Agile jest alternatywą dla tradycyjnego modelu kaskadowego, gdzie kolejne etapy projektu realizowane są jeden po drugim. Głównym celem tego podejścia jest umożliwienie zespołom szybkiego reagowania na zmiany wprowadzane w projekcie, sprawnego implementowania nowych rozwiązań oraz poprawa jakości współpracy. Uwzględniając tę specyfikę, narzędzia Atlassian dają możliwość zarządzania pracą w sposób elastyczny i interaktywny, umożliwiają sprawne komunikowanie się oraz śledzenie zmian. Co więcej, pozwalają na sprawniejsze radzenie sobie z największymi wyzwaniami związanymi z implementacją zwinnych metodyk, jakimi są efektywne monitorowanie postępów prac oraz dopasowanie do wymagań dużych zespołów.

W ramach dostarczanych usług i rozwiązań Atlassian, eksperci Sii mają okazję wykorzystywać wiedzę i bogate doświadczenie w obszarze Agile, zdobyte przy realizacji wielu projektów z obszaru konsultingu, szkoleń i transformacji zwinnych, przeprowadzonych dla wiodących polskich i międzynarodowych firm.

– Wdrożenie odpowiedniej technologii jest krytycznym krokiem wpływającym na efektywność. Właściwy wybór narzędzi, dokonany w odpowiednim momencie, znacząco usprawnia wprowadzanie zmiany w organizacji pracy w całej firmie. Zmiana sposobu funkcjonowania zespołów, które są podstawą przedsiębiorstwa, zapewnienie im optymalnych warunków, infrastruktury i wsparcia realnie przekłada się na wydajność i rozwój firmy – przekonuje Maciej Szostek. – Bardzo istotne jest odpowiednie nastawienie przedsiębiorstwa, otwartość na zmiany i wdrożenie nowych metodyk oraz wspierających je rozwiązań, które zaprocentują w przyszłości. Sii, jako doświadczony i kompetentny partner, rynkowy lider w zakresie rozwiązań IT, gotowe jest wesprzeć swoich klientów w tej transformacji na każdym jej etapie.

Oprócz wdrożeń produktów Atlassian oraz wsparcia procesu transformacji, Sii Polska oferuje wsparcie w automatyzacji i optymalizacji w zakresie zarządzania zmianami, optymalizacji wydajności już zaimplementowanych rozwiązań, tworzenie niestandardowego oprogramowania, a także kompleksowe doradztwo oraz szkolenia dla użytkowników.

Jak Sii może pomóc Twojej firmie? Dowiedz się więcej o usługach oferowanych przez Sii kontaktując się z naszym ekspertem.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?