Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska przechodzi do historii z rekordową liczbą oznaczeń Microsoft Solutions Partner

Sii Polska otrzymała tytuł Partnera Roku 2023: Competency Star podczas konferencji Microsoft Inspire 2023 w Warszawie, pokazując swoje ciągłe zaangażowanie w rozwój na przestrzeni ostatniego roku. Wydarzenie jest coroczną konferencją dla partnerów, mającą na celu rozwijanie kontaktów biznesowych, odkrywanie nowych możliwości i celebrowanie osiągnięć. 

Pierwszy polski Solutions Partner for Microsoft Cloud 

— Otrzymanie tytułu Partnera Roku 2023 Microsoft: Competency Star jest potwierdzeniem ogromnej pracy i zaangażowania naszego zespołu oraz szerokich kompetencji, jakimi dysponuje firma. To dla nas ważny moment i cieszymy się z możliwości, jakie niesie ze sobą to prestiżowe wyróżnienie — mówi Krzysztof Krężel, COO w Sii Polska. 

Sii Polska osiągnęła  niezwykły sukces, zdobywając łącznie 6 oznaczeń Solutions Partner w ciągu roku podatkowego jako Solutions Partner for Microsoft Cloud. Sii jest pierwszym polskim partnerem, który uzyskał ten tytuł, co potwierdzają kolejne kompetencje firmy w obszarach Business Applications, Data & AI, Digital & App Innovation, Infrastructure, Modern Work i Security. 

— Uzyskując oznaczenia Solutions Partner, nie tylko pokazujemy nasze zaangażowanie w transformację cyfrową, ale także udowadniamy, że jesteśmy w stanie zaoferować klientom szeroką gamę rozwiązań chmurowych Microsoft — komentuje Kamila Nowak, Partner Relationship Manager w Sii Polska. 

Wyjątkowe osiągnięcia dzięki zaawansowanym specjalizacjom i certyfikatom 

Rozszerzając swoją wiedzę branżową, Sii Polska otrzymała trzy nowe specjalizacje na poziomie zaawansowanym: Cloud Security, Analytics on Microsoft Azure oraz Threat Protection. Co więcej, firma uzyskała również imponującą liczbę 310 certyfikacji w ciągu roku podatkowego, wyprzedzając pod tym względem innych partnerów. 

— Zaangażowanie naszego zespołu w rozwój i zdobywanie specjalistycznej wiedzy jest bezprecedensowe. Dzięki 310 certyfikatom zdobytym w tym roku ugruntowujemy naszą pozycję lidera we wskazanych obszarach — dodaje Krzysztof Polewiak, Solution Architect w Sii Polska, Azure MVP, specjalizujący się w technologiach Microsoft. 

Prestiżowe wyróżnienie ze strony Microsoft oraz uzyskanie licznych oznaczeń i certyfikatów świadczą o zaangażowaniu firmy w zapewnienie jakości, innowacyjności i doskonałości technicznej. Jako lider w branży, Sii Polska wiedzie prym we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań Microsoft, napędzając cyfrową transformację na całym świecie. 

Skorzystaj z naszej wiedzy i poznaj ofertę Sii Polska w obszarze oprogramowania dla biznesu. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Twojej firmy. 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?