Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii poszukuje we Wrocławiu blisko 50 programistów C++

Sii poszukuje programistów z różnym doświadczeniem – od minimum 6 miesięcy programowania w języku C++. Potrzebne są także osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami na stanowiska architektów i team liderów. Technologia LTE zakłada przetwarzanie ogromnej ilości danych w czasie rzeczywistym, co pociąga za sobą wymogi związane z najwyższą jakością i niezawodnością oprogramowania, dlatego firma szuka do zespołu najlepszych kandydatów. Mile widziane jest także doświadczenie w realizacji projektów dla branży telekomunikacyjnej.

Praca zakłada stały, aktywny kontakt z klientem, w środowisku międzynarodowym, według metodologii Scrum. – opowiada Paweł Maksymczak, Dyrektor Oddziału Wrocławskiego Sii. – Dlatego od  kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych. Na wyższych stanowiskach w projekcie, z uwagi na jego charakter, ogromnym atutem kandydata jest doświadczenie z extreme programming (test Driven Development, refaktoryzacją kodu). W zamian oferujemy pracę w stabilnym środowisku, gdzie można bardzo wiele się nauczyć. Dajemy możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych.

Klient, dla którego Sii rozpoczyna projekt, jest jednym z 80 klientów Sii w Polsce. W tym roku na Dolnym Śląsku Sii zwiększyło zatrudnienie o 50% w stosunku do roku poprzedniego – i nadal dynamicznie je zwiększa. Obecnie otwartych mamy ponad 30 procesów rekrutacyjnych. – mówi Anna Harmacińska, HR Manager Sii Wrocław. – Oprócz programistów C++ poszukujemy m.in. programistów Java, .Net, aplikacji mobilnych, testerów, administratorów Windows, konsultantów BI, Project Managerów, analityków biznesowych, a także specjalistów BMC remedy. Wielość prowadzonych przez nas projektów oraz dynamika wzrostu  Sii daje inżynierom możliwość rozwoju wraz z firmą. Oprócz tego Sii wyróżnia się dbałością o pracownika,  świetną atmosferą pracy, niezapomnianymi imprezami integracyjnymi i bogatym pakietem socjalnym.

W drugiej połowie 2013 roku biuro Sii przeniosło się na 25 piętro SkyTower, gdzie firma wynajmuje całą powierzchnię. Już teraz planuje wynajęcie kolejnej.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?