Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii sponsorem konferencji 4Developers Gdańsk

4Developers to wydarzenie cieszące się duszą popularnością i poważaniem w branży IT. W tym roku odbędzie się pierwsza w historii trójmiejska edycja konferencji, podczas której Paweł Czapiewski z Sii opowie o zastosowaniach Integrity Greenhills’a.

4Developers to największy Festiwal Technologiczny w Polsce, podczas którego spotyka się cała społeczność IT. Wydarzenie co roku gromadzi setki uczestników: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów i studentów związanych z IT. Skierowane jest do wszystkich osób związanych z branżą technologiczną – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

18 września 4Developers po raz pierwszy odbędzie się w Gdańsku i będzie to pierwsza edycja poza Warszawą. Sii, lider branży technologicznej i usług inżynieryjnych, jest sponsorem tego wydarzenia. Organizatorzy zadbali o różnorodność i merytorykę wystąpień. Program gdańskiej edycji 4Developers odzwierciedla oczekiwania uczestników. To, jakie ścieżki powstaną w poszczególnych regionach, pozwoli stworzyć mapę technologiczną kraju i ocenić zapotrzebowanie lokalnego rynku na specjalistów z poszczególnych obszarów.

Prelegenci będą się prezentować w ramach czterech ścieżek tematycznych: .NET, C++, App Arch i Soft Skills. Będzie można posłuchać takich ekspertów, jak Marcin Hoppe, Guy Davidson, Mateusz Pusz, Piotr Stapp, Odin Holmes, Piotr Gankiewicz, Konrad Kokosa, Adam Sitnik czy Paweł Czapiewski z Sii, który opowie o budowaniu bezpiecznych aplikacji wbudowanych czasu rzeczywistego z zastosowanie Integrity Greenhills’a.

Prezentacja jest opisem studium przypadku tworzenia demo z zastosowaniem Integrity firmy Greenhills. Demo miało za zadanie zilustrować wybrane możliwości tego systemu operacyjnego czasu rzeczywistego, używanego w najbardziej krytycznych obszarach. Zostało stworzone w oparciu o zabawkowy tor samochodowy i rozszerzone o dedykowany hardware. Całość sterowania realizuje autorska aplikacja uruchamiana w rozproszonym środowisku czasu rzeczywistego. Demo pokazuje m.in. możliwości komunikacji Vehicle-to-Vehicle i Vehicle-to-Infrastructure, jak i wizualizacji stworzonej z użyciem frameworka QT. W trakcie wykładu omówiona zostanie architektura systemu, użyty hardware i największe wyzwania jakie pojawiły się w trakcie realizacji projektu. Scharakteryzowany zostanie toolchain użyty do tworzenia aplikacji. Zostaną również zademonstrowane przykładowe kody źródłowe, ilustrujące pracę z omawianym systemem operacyjnym.

Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów – wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT. Jednak 4Developers to dużo więcej niż wykłady. To także świetna okazja, by wyjść poza strefę wykładową i w swobodnej atmosferze spotkać się z doświadczonymi specjalistami i pasjonatami IT.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia na stronie https://gdansk.4developers.org.pl/.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?