Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii sponsorem prestiżowego 600 MINUTES EXECUTIVE IT w Danii.

  Sii zostało oficjalnym partnerem jednego z największych wydarzeń związanych z zarządzaniem w IT w Skandynawii – mowa oczywiście o 600 MINUTES EXECUTIVE IT. Przedsięwzięcie jest dedykowane kadrom kierowniczym spółek z całego świata, a przede wszystkim CIOs.

  Kongres gromadzi w jednym miejscu setki przedstawicieli zarządów, którzy odpowiadają za rozwój obszaru IT w swoich firmach. Publikę 600 MINUTES EXECUTIVE IT stanowią znane nam wszystkim, najbardziej dochodowe spółki, których korzenie sięgają Skandynawii.

  Już 21 września przedstawiciele świata biznesu będą mieli okazję spotkać się z Sii w Danii. Na miejscu nie zabraknie inspirujących prezentacji, wymiany wiedzy oraz networkingu. 600 MINUTES EXECUTIVE IT to doskonała okazja do umocnienia pozycji firmy jako eksperta technologicznego, który zna potrzeby rynku skandynawskiego, ma kompetencje techniczne i bogate doświadczenie w tym regionie.

  Będziemy na bieżąco informować o wydarzeniu. W międzyczasie zachęcamy was do odwiedzenia strony 600 MINUTES EXECUTIVE IT !

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?