Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Świętujemy – najlepsze życzenia, Greg!

Już niedługo, bo w styczniu, Sii Polska będzie obchodzić swoje 10-lecie, a już dziś świętujemy urodziny człowieka, dzięki któremu cała historia firmy się zaczęła. O kim mowa? O Gregoire Nitot, założycielu i prezesie Sii Polska. Urodziny to dobra okazja, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia i sukcesy.

Historia firmy zaczyna się od postaci Gregoire’a Nitota, francuskiego handlowca, kiedy zakochał się w Polsce podczas stypendium Erasmus w Warszawie. Uczucie do Polski było na tyle silne, że po kilku latach wraca do kraju, by w 2006 roku otworzyć firmę IT. Tak rozpoczyna się pasmo trwających już blisko 10 lat sukcesów.

Firma, która początkowo stanowiła jednoosobowy start-up, obecnie zatrudnia ponad 2000 specjalistów i stała się liderem usług IT i inżynierii w Polsce.

Sii corocznie doceniana jest przez znane pisma branżowe i zajmuje wysokie miejsca w niezależnych badaniach. Zdobyła aż 3-krotny tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, nagrodę Best Place to Work 2015 oraz Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu, a sam Gregoire Nitot został nagrodzony tytułem CEO marzeń w konkursie “Bohaterowie HR”.

Zachęcamy do odwiedzenia bloga Gregoire Nitot.

Drogiemu Jubilatowi życzymy dalszej niespożytej energii i samych sukcesów!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?