Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Test Team przygotowuje się do Testing Cup. „Stawiamy na doświadczony i zgrany zespół”

Testing Cup 2018 zbliża się wielkimi krokami. Zespół ekspertów z Sii przygotowuje się do startu w zawodach o tytuł mistrza Polski w testowaniu. Bilety na tegoroczną edycję wydarzenia, którego firma jest sponsorem głównym po raz drugi, rozeszły się w mgnieniu oka.

Testing Cup 2018, który odbędzie się w dniach 28-29 maja w Łodzi, składa się z konferencji i zawodów w testowaniu. Podobnie jak w ubiegłym roku, w walce o tytuł mistrza Polski, Sii reprezentować będą eksperci z Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii. Zespół „Sii Test Team w składzie: Michał Stemplewski, Jarosław Jarecki i Maciej Czarnak, rozpoczął już przygotowania do tegorocznych zawodów.

– Pracujemy wspólnie już prawie dwa lata wykonując testy integracyjne i systemowe dla Ferratum Bank, włączając w to wsparcie testów akceptacyjnych. Odpowiadamy za prowadzenie testów oraz zaplanowanie i wykonanie testów systemów frontendowych i backendowych dla flagowej aplikacji mobilnej naszego klienta – mówi Maciej Czarnak kapitan zespołu Sii Test Team.

Sii zatrudnia ponad 700 inżynierów do spraw testów, dzięki czemu jest największym w Polsce dostawcą usług testowych, który realizuje projekty dla klientów krajowych i zagranicznych. W zeszłym roku Sii zostało wyróżnione przez prestiżowy Testing Magazine jako jeden z „20 najlepszych dostawców usług testowych 2017”, plasując się wśród największych graczy na rynku IT.

– W tegorocznej edycji Testing Cup stawiamy na doświadczony i zgrany zespół, który pracuje razem na co dzień. Jednocześnie chcieliśmy nagrodzić chłopaków za wspaniałą pracę, jaką wykonują w projekcie dla naszego klienta – tłumaczy Marcin Laksander, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na blogu Testing Cup. Przypominamy, że wciąż jeszcze można wziąć udział w konferencji towarzyszącej zawodom. Będzie to okazja do zapoznania się nowinkami technologicznymi i trendami panującymi w testowaniu podczas wystąpień światowej klasy wykładowców oraz spotkania się z zespołem Sii w Łodzi.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?