Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii wdraża system ERP dla Norma Group w Polsce

  NORMA Group, światowy lider na rynku rozwiązań technologii połączeń, postawiła na globalną integrację swoich systemów finansowych. Krok ten ma na celu przyspieszenie procesu konsolidacji przedsiębiorstw przejętych na przestrzeni ostatnich lat oraz organicznego rozwoju firmy, która obecnie oferuje swoje produkty i rozwiązania ponad 10 000 klientów w 100 krajach na świecie – w Europie, obu Amerykach oraz regionie Azji i Pacyfiku. Firmą odpowiedzialną za wdrożenie zunifikowanego systemu jest Sii. 

  Jej zadaniem będzie zintegrowanie systemu finansowego Norma Group w jeden globalny system ERP spółki. Bazując na wdrożeniu przeprowadzonym w polskim oddziale firmy, Norma Group chce, z pomocą Sii, zaimplementować wzorcowy system do zarządzania zasobami organizacji, który będzie stanowić podstawę dla wdrożeń w pozostałych spółkach działających w ramach Grupy.

  sebastian dubiel e1476342302547“Jako Sii jesteśmy dumni, że staliśmy się sercem tego globalnego wdrożenia systemu ERP w Norma Group”.
  Sebastian Dubiel, Business Manager w Sii Kraków

  Sii Polska, partner technologiczny Microsoft, podpisała kontrakt z Norma Group w Polsce w mniej niż 4 miesiące od ogłoszenia RFP. To imponujący wynik, biorąc pod uwagę skalę projektu.

  “Jako Sii jesteśmy dumni, że staliśmy się sercem tego globalnego wdrożenia systemu ERP w Norma Group. Taki projekt to zawsze duże wyzwanie, niemniej dzięki wiedzy naszych pracowników i doświadczeniu w globalnym consultingu, a także najlepszym praktykom, wspartym certyfikowanym i sprawdzonym modelem zarządzania projektami, stworzonym na bazie powszechnie uznawanej metodyki Microsoft Dynamics® Sure Step, jesteśmy gotowi i zmotywowani, aby osiągnąć założony cel” – mówi Sebastian Dubiel, Business Manager w Sii Kraków.

  piotr puszcz“Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu z pewnością przełożą się na wysoką jakość wdrożenia”.
  Piotr Puszcz, AX Practice Manager w Sii

   Zasadniczym czynnikiem sukcesu we wdrożeniach ERP jest zespół – jego doświadczenia i umiejętne wspieranie projektu, zorientowane na cel. Projekt dla Norma Group jest unikalnym przedsięwzięciem, w bardzo wymagającym sektorze Automotive. Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu z pewnością przełożą się na wysoką jakość i terminowość wdrożenia”– Piotr Puszcz, AX Practice Manager w Sii.

  Sii, z siedzibą główną w Warszawie i 8 oddziałami, zlokalizowanymi w głównych miastach Polski, zatrudnia ponad 2500 specjalistów w całym kraju. Firma posiada 10 centrów kompetencji, w tym centrum kompetencji dedykowane systemom ERP, które ma na swoim koncie liczne projekty prowadzone w kraju i za granicą.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?