Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Siódmy Diament Forbesa na koncie Sii

Sii po raz siódmy została nagrodzona przez dwutygodnik Forbes. Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Diamenty Forbesa to ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Od ponad dekady stanowi on jedną z wizytówek polskiej edycji magazynu. Sii po raz siódmy znalazła się w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody. Stało się tak dzięki trzydziestoprocentowemu wzrostowi przychodów, które w 2017 roku wyniosły 390 mln zł.

Pozycja Sii umacniała się z roku na rok. W wyniku najnowszego badania przeprowadzanego przez magazyn we współpracy z Bisnode Polska, lider branży IT i usług inżynieryjnych znalazł się na 14. miejscu w województwie mazowieckim i 35. w skali całego kraju. Sii zajęło najwyższą pozycję w rankingu wśród przedsiębiorstw z sektora Software.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży: firmy małe 5–50 mln zł; firmy średnie 50–250 mln zł i firmy duże powyżej 250 mln zł. – Sii rozwija się tak dynamicznie, że w tegorocznym rankingu konkurowało z firmami o największym przychodzie. Jest to dla nas ważne wyróżnienie i potwierdzenie, że Sii to liczący się gracz na rynku – mówi Ryszard Pytko, Chief Commercial Officer w Sii Polska.

Aktualny ranking „Diamenty Forbesa 2018” można znaleźć na stronie magazynu.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?