Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Już trzy nagrody dla Sii w tym roku!

Ten rok zaczął się dla Sii wyjątkowo! Okrągły jubileusz to okazja do świętowania, tym bardziej, że zbiegł się z szeregiem nagród, które otrzymaliśmy. Od początku 2016 roku zdobyliśmy już trzy statuetki: Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce, Outsourcing Stars oraz CEE Shared Services & Outsourcing Awards! Jesteśmy dumni z tych wyników, ponieważ wszyscy ciężko na niego pracowaliśmy, a nagrody dotyczą różnych obszarów działalności firmy. Sprawdźcie, jakie mocne strony w Sii dostrzegły jury tych konkursów!

Nagrodę w konkursie AudIT oraz tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w IT Sii otrzymało już po raz czwarty z rzędu! Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ przyznawana jest na podstawie anonimowej ankiety pracowników. W badaniu brany jest pod uwagę ich poziom satysfakcji z pracy, zaangażowanie oraz czynniki motywacyjne.

Wyniki ankiety wskazują, że większość pracowników jest zadowolona z pracy w Sii, co jest dla nas szczególnie ważnym wynikiem. Potwierdza to poziom indeksu TRI*M, który dla Sii wynosi 91. Przeczytajcie na ten temat więcej i sprawdźcie, ile procent pracowników to entuzjaści (link).

Najlepsze Miejsce Pracy 2015

W tym roku otrzymaliśmy także nagrodę dla najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa sektora outsourcingu IT w Polsce – Outsourcing Stars. Wręczenie statuetki miało miejsce podczas uroczystej Gali Outsourcing Stars, w której udział wzięli przedstawiciele rządu, samorządów, ludzie świata nauki i biznesu z Polski i zagranicy.

Outsourcing Stars Award

W gali wzięło udział w sumie ponad 300 gości z 15 krajów. Patronem honorowym konkursu było Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Związek Banków Polskich. Co powiedziała Emilia Iwińska, odbierając nagrodę? 🙂 Przeczytajcie (link).

Sii zostało docenione także przez kapitułę składającą się z ponad 30 osobistości świata biznesu! Otrzymaliśmy nagrodę CEE Shared Services & Outsourcing Awards przyznawaną najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom sektora outsourcing i usług współdzielonych regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

CEE Shared Services and Outsourcing Awards

W uroczystej gali oraz poprzedzającej ją forum uczestniczyło 275 przedstawicieli kadry zarządzającej z 21 krajów z całej Europy, Stanów Zjednoczonych i Indii. Z kim konkurowaliśmy? Sprawdźcie (link).

Jesteśmy dumni, że nasza firma jest doceniana, szczególnie w obszarach employer brandingu i rozwoju. Nie spoczywamy jednak na laurach, zawsze może być lepiej, zatem: do pracy! 🙂

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?