Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Z inspiracji Google – Sii w Gdańsku tworzy kreatywne biuro ze zjeżdżalnią

Za 6 miesięcy Sii Gdańsk przeprowadzi się do najwyższego w Trójmieście, nowoczesnego biurowca Olivia Star w kompleksie Olivia Business Centre. W ciągu pół roku drugi największy pracodawca IT w Polsce Północnej stworzy kreatywne wnętrza inspirowane siedzibami gigantów z Doliny Krzemowej. Trwają prace nad aranżacją stref pracy, relaksu, sportu oraz budową zjeżdżalni łączącej sąsiadujące piętra.

Celem firmy jest stworzenie najwygodniejszego i najbardziej nowoczesnego miejsca pracy, które w ciągu 5 lat ma pomieścić blisko 1 100 pracowników. W maju 2017 ponad 700 inżynierów zajmie 5 pięter biurowca o łącznej powierzchni 6 500 m kw. W nowym biurze Sii powstanie siłownia, ścianka wspinaczkowa, pokoje relaksu oraz strefy gier i zabaw ze stołami do bilarda, ping ponga i konsolami do gier, pokój dla karmiących matek, przestrzeń dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Michael Desmurs, dyrektor Sii Gdańsk mówi – Nasze biuro będzie przede wszystkim miejscem pracy, w którym prowadzimy zaawansowane technologicznie projekty IT. Wiemy jednak, że komfortowe warunki, integracja zespołu i możliwość zregenerowania sił przyczyniają się większego zadowolenia, satysfakcji oraz przede wszystkim większej efektywności pracowników. Wówczas ci silniej identyfikują się z pracodawcą, są bardziej zmotywowani i dzięki temu wszyscy na tym korzystamy.

W Olivia Star powstanie przyjazne pracownikom biuro, które będzie wyróżniać się wśród firm IT w Polsce. Powierzchnie biurowe, które składają się wyłącznie ze standardowych miejsc do pracy jak biurka i fotele, to już przeżytek.

Do przeprowadzki Sii zostało już niewiele czasu, dlatego prace nad aranżacją wnętrz są zaawansowane. Oficjalne otwarcie nowej siedziby w Olivia Star planowane jest na maj 2017.

Zatrudniając w Polsce blisko 2 700 najwyższej klasy inżynierów IT, Sii jest najszybciej rozwijającą się firmą z sektora IT i inżynierii przemysłowej. Spółka posiada 8 biur w największych miastach w Polsce. Sii realizuje międzynarodowe projekty dla klientów z całego świata. Do prowadzonych aktualnie projektów Sii Gdańsk poszukuje doświadczonych programistów, testerów, analityków, architektów systemu, automatyków i robotyków.

New Sii office in Gdansk

Recepcja Sii Gdansk

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?