Previous Page

Aktualności

Prezentacja Sii Smart HR na konferencji PIRB już 25 maja
Strona główna Aktualności Wydarzenia Prezentacja Sii Smart HR na konferencji PIRB już 25 maja

Prezentacja Sii Smart HR na konferencji PIRB już 25 maja

Przewiń w dół

20 maja 2016

  • podziel się:

Już 25 maja w Warszawie podczas konferencji „Usprawnianie procesów biznesowych i analiza danych w firmie” zostanie zaprezentowane autorskie rozwiązanie Sii Smart HR. Organizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu w partnerstwie z Sii Polska.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak w prosty sposób efektywnie zarządzać całą ścieżką kariery pracownika, od procesu rekrutacji, poprzez oceny okresowe, zarządzanie nieobecnościami, aż po etap zakończenia współpracy, zapraszamy na prezentację Pauliny Rutkowskiej, BPM/EAI Sales Manager w Sii.

Podczas 30 minutowej prelekcji: „Procesy mogą być smart. Jak technologia wspiera procesy biznesowe”, zaprezentowane zostaną możliwości Sii Smart HR, narzędzia wspierającego procesy związane z miękkim HR oraz komunikacją z pracownikiem w firmie, zbudowanego w oparciu o platformę IBM BPM.

To elastyczne rozwiązanie, dostosowane do dynamiki zmian w obszarze HR jest efektem współpracy specjalistów IT z przedstawicielami biznesu z obszaru HR i administracji. Obsługuje procesy zarówno z obszaru miękkiego, jak i twardego HR, wśród nich:

  • Rekrutację – z rynku, jak i rekrutację wewnętrzną
  • Zarządzanie kompetencjami pracowników
  • Oceny pracowników i monitoring realizacji celów
  • Obsługę wniosków pracowniczych
  • Obsługę wniosków urlopowych, delegacji, itp.

Tych, którzy nie będą mieli okazji uczestniczyć w konferencji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Centrum Kompetencji BPM (bpm@pl.sii.eu) oraz do zapoznania się z materiałami do pobrania o rozwiązaniu Sii Smart HR.

Informacje praktyczne

 Dzień: 25 maja 2016

Godzina: 10:00-10:30

Adres: Polski Instytut Rozwoju Biznesu,

Ul. Aleje Jerozolimskie 81

02-001 Warszawa

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]