Previous Page

Aktualności

Programiści walczą w konkursie o 10 000 zł
Strona główna Aktualności Wydarzenia Programiści walczą w konkursie o 10 000 zł

Programiści walczą w konkursie o 10 000 zł

Przewiń w dół

01 grudnia 2013

  • podziel się:

Do drugiego etapu autorzy zgłosili 21 aplikacji, które walczą o główną nagrodę na drugim etapie konkursu. Pierwszy etap Let’s code odbył się w nocy z 15 na 16 listopada, walczyło w nim 114 deweloperów z 31 drużyn. Konkurs, którego organizatorem jest Sii Polska – najszybciej rozwijająca się firma IT w Polsce, odbywa się w 7 miastach, w siedzibach firmy. W Gdańsku walczyło 32 programistów w 8 drużynach.

– Pierwszy etap zakończył się po całej nocy programowania. W każdym mieście jury, złożone z osób technicznych i osoby z doświadczeniem biznesowym, nagrodziło w sumie 7 drużyn, których aplikacje ocenili najwyżej. Zwycięzcy lokalni otrzymali nagrody w postaci konsol PlayStation VITA WiFi – opowiada Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji Sii i organizator konkursu.

Drugi etap jest ogólnopolski: uczestnicy decydowali, czy zgłosić stworzone na pierwszym etapie Let’s code aplikacje do głosowania internetowego. Zgłoszono 21 aplikacji, których opisy można znaleźć na stronie http://pl.sii.eu/letscode/glosowanie. Każdy oddany głos, który można oddać do 13 grudnia, musi być uzupełniony krótkim uzasadnieniem merytorycznym. Wygra ta aplikacja, która otrzyma najwięcej głosów. Zapraszamy do głosowania.

Konkurs Let’s Code, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Sii Polska, organizowany jest w tym roku po raz pierwszy. Patronami medialnymi są: Tygodnik „Computerworld”, Magazyn „Semestr” oraz „Outsourcing&More” i „Outsouring Portal”.

 

 

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]