Previous Page

Aktualności

Sii i Wydział Elektrotechniki i Informatyki zapraszają na cykl wykładów na Politechnice Lubelskiej
Strona główna Aktualności Wydarzenia Sii i Wydział Elektrotechniki i Informatyki zapraszają na cykl wykładów na Politechnice Lubelskiej

Sii i Wydział Elektrotechniki i Informatyki zapraszają na cykl wykładów na Politechnice Lubelskiej

Przewiń w dół

16 listopada 2015

  • podziel się:

Sii, lider usług IT i inżynierii w Polsce, planuje przeprowadzić cykl wykładów tematycznych na Politechnice Lubelskiej. Wykłady prowadzone przez praktyków, podczas których wskazane zostaną najnowsze trendy technologiczne w branży IT, pozwolą studentom bliżej przyjrzeć się aktualnym wymogom stawianym przez rynek pracy.

Zajęcia odbędą się w semestrze zimowym 2015/2016 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Studenci różnych lat Informatyki podczas zajęć przewidzianych w programie nauczania spotkają inżynierów pracujących w Sii. Firma  zakłada cykl siedmiu 1,5-godzinnych spotkań, podczas których poruszane będą m.in. takie tematy jak: tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC czy Scrum w praktyce. Nie zabraknie też informacji o nowościach technologicznych, takich jak Adobe Experience Manager.

– Zajęcia poprowadzą praktycy z wieloletnim stażem w realizacji projektów komercyjnych. W przygotowanym cyklu wykładów kładziemy nacisk na praktyczną wiedzę powiązaną z aktualnymi trendami na rynku pracy. Jest to również świetna okazja do tego, aby podpowiedzieć studentom czym warto się zainteresować,  co ma przyszłość i w której dziedzinie brakuje specjalistów – mówi Artur Palac – Dyrektor Resource Center w Lublinie.

Pierwsze spotkania odbędą się już w listopadzie.  Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami mogą kontaktować się z firmą pod adresem: wyklady-sii@pl.sii.eu

 okiem1

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]