Previous Page

Aktualności

Sii złotym sponsorem WAWCODE 2017

Sii złotym sponsorem WAWCODE 2017

Przewiń w dół

12 października 2017

  • podziel się:

WAWCODE – „Koduj dla Warszawy” to 24-godzinny turniej dla programistów, którego celem jest stworzenie aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych, które ułatwią życie mieszkańcom miasta oraz turystom przybywającym do Warszawy. Warszawski oddział firmy Sii został złotym sponsorem wydarzenia.

WAWCODE odbędzie się w dniach 14-15 października 2017 roku w Google Campus Warsaw,  przy ul. Ząbkowskiej 33c w Warszawie – w sobotę w godzinach 10:00 – 22:00 oraz w niedzielę w godzinach 9:00-21:00. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Celem WAWCODE jest stworzenie kreatywnej przestrzeni dla warszawskich programistów i przyczynienie się do powstania aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dotyczących stolicy Polski. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę techniczną podczas realizacji projektów pod okiem mentorów a także wysłuchają krótkich wykładów, które pomogą im pokierować dalej swoimi projektami.

Hackathon dedykowany jest programistom języków: Java, C++, C#, PHP, Objective C, Ruby, Python, którzy chcą się rozwijać poznając nowe technologie i stworzyć ciekawe projekty służące miastu i jego mieszkańcom.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]