Previous Page

Aktualności

Sii Poznań i IBM zapraszają na śniadanie biznesowe!
Strona główna Aktualności Wydarzenia Sii Poznań i IBM zapraszają na śniadanie biznesowe!

Sii Poznań i IBM zapraszają na śniadanie biznesowe!

Przewiń w dół

12 października 2015

  • podziel się:

Jak bez wysiłku odkrywać i identyfikować procesy w organizacji? Jak wysłuchać głosu wszystkich interesariuszy nie tracąc głowy? Jak podnieść efektywność realizacji procesów w organizacji? Jak skrócić time-to-market i szybko reagować na potrzeby rynku? Jak zwiększyć wydajność pracy? Z tymi pytaniami zmaga się biznes w wielu organizacjach. Podczas spotkania, organizowanego przez Sii Poznań i IBM zaprezentowane zostanie narzędzie, które z pewnością pomoże znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań.

Celem spotkania, które odbędzie się 21 października w siedzibie Sii Poznań przy ulicy Głogowskiej 31/33, będzie dyskusja na temat skutecznego zarządzania procesowego, oraz  jak w szybki i efektywny sposób usystematyzować działanie organizacji odpowiadając tym samym na wymagania klientów i rynku. Przedstawione zostaną sposoby zastosowań odpowiednich narzędzi, które zwiększają nie tylko efektywność poszczególnych zespołów ale też całego przedsiębiorstwa.

Firma Sii we współpracy z IBM przygotowała dla Państwa dwa panele tematyczne pokazujące jak praktycznie podejść do modelowania i zarządzania procesami, by Państwa organizacja rozwijała się także poprzez ciągłe podnoszenie efektywności. Zachęcamy do zapoznania się z agendą:

9:00 – 9:30 Śniadanie
9:30 – 10:30 Blueworks Live – pierwszy krok do świadomego zarządzania procesowego.
10:30 – 11:30 Jak teorię przekuć w praktykę. Modelowanie procesu live.
11:30 Pożegnalna kawa

Udział w  spotkaniu można zgłosić do dnia 16 października wysyłając e-mail na adres: dnowacka@pl.sii.eu

Gorąco liczymy na Państwa obecność!

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]