Previous Page

Aktualności

SII, SPONSOR GŁÓWNY TESTING CUP 2017, ZAPRASZA DO GDAŃSKA
Strona główna Aktualności Wydarzenia SII, SPONSOR GŁÓWNY TESTING CUP 2017, ZAPRASZA DO GDAŃSKA

SII, SPONSOR GŁÓWNY TESTING CUP 2017, ZAPRASZA DO GDAŃSKA

Przewiń w dół

27 kwietnia 2017

  • podziel się:

Już 8 i 9 czerwca w Gdańsku odbędzie się Testing Cup – największe w Polsce mistrzostwa w testowaniu. Sponsorem głównym edycji 2017 jest firma Sii.

Testing Cup to wydarzenie skierowane do testerów oraz wszystkich osób związanych zawodowo z programowaniem i zapewnieniem jakości systemów IT.

Specjaliści i pasjonaci IT w jednym, będą walczyć w konkursie indywidualnym i drużynowym o tytuł najlepszych testerów oprogramowania w Polsce . Zawodom testerskim, które odbędą się pierwszego dnia wydarzenia, będzie towarzyszyć seria wykładów i warsztatów. Nie zabraknie też konkursów i miejsca na networking. Organizowany od 2013 roku Testing Cup, po raz pierwszy odbędzie się w Gdańsku.

Głównymi mówcami Testing Cup będą Maria Kedemo z firmy House of Test, znanych jako „rebelianci IT” ze Szwecji oraz Ben Simo z USA, kojarzony przede wszystkim z głośną w USA sprawą Healthcare.gov. Obok nich wystąpi niemal 30 innych światowej klasy prelegentów – specjalistów w dziedzinie testowania, , którzy poprowadzą wykłady i warsztaty. Wykłady będą odbywać się w dwóch ścieżkach tematycznych, w tym jednej prowadzonej w całości w języku angielskim.

Marcin Laksander, Competency Center Manager Testingu w Sii, który podczas Testing Cup wystąpi w charakterze prelegenta i zaprezentuje temat „Tester na rozmowie rekrutacyjnej”, tak komentuje zaangażowanie Sii w sponsoring Testing Cup:

Firma Sii jest bardzo mocno zaangażowana w szeroko pojęte usługi testowe. Posiadamy największe w Polsce Centrum Testów, zrzeszające najlepszych testerów z Polski i zagranicy. Jedną z naszych najważniejszych misji jest identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników, bierzemy udział w inicjatywach, gdzie Ci najlepsi, najbardziej kreatywni, mogą się wykazać i rozwijać, dlatego też zdecydowaliśmy się uczestniczyć w TestingCup 2017 jako sponsor. Organizujemy również własne przedsięwzięcia. Przykładem może być konferencja GET.NET oraz konkurs programistyczny Let’s Code.

Obecnie w Sii pracuje ponad 600 specjalistów, zajmujących się testami wydajnościowymi, testami web service, testami funkcjonalnymi, automatyzacją testów oraz audytem procesu testowego. Centrum Testingu może pochwalić się setkami przeprowadzonych testów, zarówno dla klientów z Polski, jak i z zagranicy.

Więcej informacji na temat konferencji Testing Cup, prelegentów oraz szczegółowy grafik można znaleźć na stronie wydarzenia.

Zapraszamy!

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]