Previous Page

Aktualności

Sii sponsorem Agile & Automation Days 2017
Strona główna Aktualności Wydarzenia Sii sponsorem Agile & Automation Days 2017

Sii sponsorem Agile & Automation Days 2017

Przewiń w dół

07 września 2017

  • podziel się:

9 i 10 października w Krakowie odbędzie się konferencja Agile & Automation Days 2017. Głównym sponsorem tegorocznej edycji jest firma Sii.

Konferencja Agile & Automation Days to szerokie spojrzenie na tematykę Agile i automatyzacji, poparte nie tylko teorią, ale i praktycznymi przykładami. Trzecia edycja odbędzie się pod hasłem „Concrete Collaborative Creative” i będzie miała wymiar praktyczny, zarówno jeśli chodzi o same prezentacje, jak i towarzyszące im panele dyskusyjne. Jak będzie realizowane motto konferencji?

Concrete – konferencja składa się z krótszych, treściwych prezentacji – preferowane są studia przypadku.

Collaborative – prezentacja jest rozszerzona o panel dyskusyjny, pozwalający zgłębić dany temat wraz z prelegentem. Przewidziany jest czas na pytania i udział każdego zainteresowanego.

Creative – każdy (niezależnie, czy słuchacz czy prelegent), wraca naładowany pomysłami, nowym spojrzeniem, doświadczeniami innych i z nowymi znajomościami.

Jedną z głównych kompetencji firmy Siiusługi testowe. Posiadając ogromne zaplecze – 11 lat komercyjnego doświadczenia, 600 specjalistów ds. testów, ponad 200 zrealizowanych projektów i własne laboratorium testów mobilnych, Sii rozumie potrzebę propagowania dobrych praktyk w zakresie Agile i automatyzacji testów. Dlatego też zdecydowaliśmy się wesprzeć organizatorów podczas tegorocznej edycji Agile & Automation Days, a także podzielić się naszymi doświadczeniami z dziedziny agile i automatyzacji.

Więcej informacji na temat konferencji Agile & Automation Days 2017 oraz prelegentów a także szczegółowy grafik, można znaleźć na stronie wydarzenia.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]