Previous Page

Aktualności

Sii sponsorem 2017 Software Testing Conference (North)
Strona główna Aktualności Wydarzenia Sii sponsorem 2017 Software Testing Conference (North)

Sii sponsorem 2017 Software Testing Conference (North)

Przewiń w dół

13 września 2017

  • podziel się:

Sii Polska – Lider IT I inżynierii w Polsce będzie sponsorem konferencji 2017 Software Testing Conference (North), która odbędzie się 26 i 27 września w The Principal York, w Anglii.

Centrum kompetencyjne usług testowych Sii postanowiło wesprzeć organizatorów konferencji Software Testing Conference (North) gdyż jest to znakomita okazja aby podzielić się wiedzą i dobrymi praktykami z zakresu zapewnienia jakości w międzynarodowej społeczności Testerów. Wydarzenie daje możliwość zdobywania wiedzy, dyskusji na trudne tematy związanie z testowaniem i poznanie trendów panujących na rynku światowym i europejskim, a wszystko to dzięki wspaniałym wykładom i warsztatom tematycznym.

Jedziemy na konferencję aby dzielić się naszym doświadczeniem z kolegami ze Szkocji, Irlandii i Anglii, a przede wszystkim promować Sii jako najlepszego partnera, któremu można powierzyć dostarczenie kompleksowych usług testowych. Chcemy pokazać, że mamy know-how, wszechstronnych i doświadczonych specjalistów, którzy są wstanie dostarczyć najlepsze usługi i rozwiązania w dziedzinie zapewnienia jakości i testów” – mówi Marcin Laksander, dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii.

Będziemy obecni w ciągu całego wydarzenia – uczestnicząc w wykładach i warsztatach. Otwieramy także stoisko, na którym podzielimy się naszym doświadczeniem i opowiemy o ofercie. Będziemy chcieli przedstawić nasze rozwiązania dotyczące testów automatycznych, opowiedzieć o laboratorium testów aplikacji mobilnych, a w szczególności pokazać dlaczego zaufało nam wielu klientów i dlaczego Sii jest największym w Polsce dostawcą usług testowych.

Zapraszamy serdecznie na 2017 Software Testing Conference (North) i zachęcamy do śledzenia naszej relacji z konferencji – więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia.

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]