Previous Page

Aktualności

Sii sponsorem prestiżowego 600 MINUTES EXECUTIVE IT w Danii.
Strona główna Aktualności Wydarzenia Sii sponsorem prestiżowego 600 MINUTES EXECUTIVE IT w Danii.

Sii sponsorem prestiżowego 600 MINUTES EXECUTIVE IT w Danii.

Przewiń w dół

20 czerwca 2017

  • podziel się:

Sii zostało oficjalnym partnerem jednego z największych wydarzeń związanych z zarządzaniem w IT w Skandynawii – mowa oczywiście o 600 MINUTES EXECUTIVE IT. Przedsięwzięcie jest dedykowane kadrom kierowniczym spółek z całego świata, a przede wszystkim CIOs.

Kongres gromadzi w jednym miejscu setki przedstawicieli zarządów, którzy odpowiadają za rozwój obszaru IT w swoich firmach. Publikę 600 MINUTES EXECUTIVE IT stanowią znane nam wszystkim, najbardziej dochodowe spółki, których korzenie sięgają Skandynawii.

Już 21 września przedstawiciele świata biznesu będą mieli okazję spotkać się z Sii w Danii. Na miejscu nie zabraknie inspirujących prezentacji, wymiany wiedzy oraz networkingu. 600 MINUTES EXECUTIVE IT to doskonała okazja do umocnienia pozycji firmy jako eksperta technologicznego, który zna potrzeby rynku skandynawskiego, ma kompetencje techniczne i bogate doświadczenie w tym regionie.

Będziemy na bieżąco informować o wydarzeniu. W międzyczasie zachęcamy was do odwiedzenia strony 600 MINUTES EXECUTIVE IT !

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]