Previous Page

Aktualności

Sii w konkursie programistycznym Daj Się Poznać 2016
Strona główna Aktualności Wydarzenia Sii w konkursie programistycznym Daj Się Poznać 2016

Sii w konkursie programistycznym Daj Się Poznać 2016

Przewiń w dół

09 marca 2016

  • podziel się:

Bloger, to za sprawą naszego bloga technologicznego, drugie imię Sii Power People, którzy każdego dnia dzielą się swoją wiedzą na Blogersii oraz wspierają największe inicjatywy blogosfery IT w Polsce.

Jedną z nich jest konkurs Daj Się Poznać 2016, którego Sii jest sponsorem, i wśród którego uczestników znaleźli się specjaliści z naszej Praktyki SharePoint – Jakub Hossa (http://blog.jhossa.net) i Konrad Rugała (http://addictedtocreating.pl) .

Konkurs, powstały z inicjatywy Macieja Aniserowicza – utytułowanego MVP w kategorii .NET, prelegenta konferencji Get.Net oraz twórcy podcastu programistycznego DevTalk –  ma na celu aktywizację środowisk programistycznych, zdobywanie nowej wiedzy i dzielenia się nią ze społecznością.

Udział w konkursie polega na rozwijaniu własnego projektu open source oraz opisywaniu swoich doświadczeń na blogu technicznym przez minimum 10 tygodni. Do programu zgłosiło się już ponad 100 uczestników.

Mocno trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i ich projekty. Zachęcamy po śledzenia postępu prac na ich indywidualnych blogach technologicznych oraz do zapoznania się z wpisami Konrada i Jakuba na temat SharePoint na Blogersii.

Harmonogram programu:

Do 13 marca: przyjmowanie zgłoszeń.
Marzec – maj: czas trwania konkursu.
Pierwsza połowa czerwca: wyłanianie zwycięzców.
18 czerwca 2016: Gala Finałowa – uroczyste zakończenie konkursu.

Zapraszamy Was do śledzenia na bieżąco przebiegu konkursu na http://bit.ly/DajSiePoznac

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]