Previous Page

Aktualności

Women in IT powered by Sii – czyli spotkania dla pasjonatek IT
Strona główna Aktualności Wydarzenia Women in IT powered by Sii – czyli spotkania dla pasjonatek IT

Women in IT powered by Sii – czyli spotkania dla pasjonatek IT

Przewiń w dół

16 marca 2017

  • podziel się:

Już 23 marca, w 5 biurach Sii równocześnie, odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu Women in IT powered by Sii – ekspertki dla kobiet, które kochają nowe technologie.

Cykl powstał z myślą o programistkach, testerkach, analityczkach, kierowniczkach projektów, studentkach kierunków związanych z IT i wszystkich innych kobietach zainteresowanych nowymi technologiami.

Spotkania, które odbędą się równocześnie w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i Krakowie, będą okazją do wzięcia udziału w prezentacjach ekspertek i zdobycia cennych informacji ze świata IT z pierwszej ręki, a także do wymiany doświadczeń z koleżankami z branży.

W Warszawie, Agnieszka Święcińska zdradzi tajniki administrowania systemami, we Wrocławiu dowiemy się o co właściwie chodzi z tak popularnym ostatnio Business Intelligence. W Łodzi, Małgorzata Chanczak, zajmie się obalaniem mitów na temat kobiet w IT i opowie o tym, czy dyplom z informatyki jest konieczny, aby robić karierę w IT, a Joanna Sokołowska, zaprezentuje urządzenia mobilne w chmurze. W Gdańsku Aleksandra Czerwińska przedstawi najlepsze praktyki w kodowaniu, a w Krakowie Maja Szwajcowska opowie o blaskach i cieniach pracy grafika w dziale IT.

To tylko wybrane tematy prezentacji przygotowanych dla uczestniczek Women in IT powered by Sii. Pełny program wydarzenia w każdym z miast, szczegółowe informacje, a także zapisy są dostępne na stronach:

👉 WARSZAWA ➡ https://SIIwomeninit-WARSZAWA.evenea.pl/

👉 WROCŁAW ➡ https://SIIwomeninit-WROCLAW.evenea.pl/

👉 GDAŃSK ➡ https://SIIwomeninit-GDANSK.evenea.pl/

👉 ŁÓDŹ ➡ https://SIIwomeninit-LODZ.evenea.pl/

👉 KRAKÓW ➡ https://SIIwomeninit-KRAKOW.evenea.pl/

Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 17:00.

Po prezentacjach uczestniczki będą miały okazję zwiedzić biura Sii.

Serdecznie zapraszamy!

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]