Previous Page

Aktualności

Zapisz się na konferencję GET.NET w Łodzi!
Strona główna Aktualności Wydarzenia Zapisz się na konferencję GET.NET w Łodzi!

Zapisz się na konferencję GET.NET w Łodzi!

Przewiń w dół

05 kwietnia 2016

  • podziel się:

16 kwietnia 2016r. w Łodzi odbędzie się konferencja GET.NET – będzie to już piąta edycja wydarzenia związanego z technologiami .NET i pokrewnymi, organizowana przez Sii. W programie planowane są  2 równoległe  sesje  konferencyjne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W programie konferencji GET.NET znalazły się prelekcje m.in. programistów i blogerów Maurice’a de Beijer i Marcina Malinowskiego, czy Michała Łusiaka. W czasie konferencji, która odbędzie się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, poruszane będą m.in. zagadnienia Internetu rzeczy (Internet of Things) i jak się ma do tego platforma .NET, paradygmatu chmury, czy architektury aplikacji. Konferencja jest bezpłatna, skierowana do pasjonatów technologii .NET i pokrewnych. Szczegółowy plan oraz informacje o prelegentach, a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencjaget.net

Get.NET skierowany jest do zawodowych programistów, a także studentów, wykładowców akademickich i pozostałych osób interesujących się tą i pokrewnymi technologiami – mówi Maciej Topczewski, Dyrektor Sii w Łodzi. – To wydarzenie łączy środowisko – pojawiają się prelegenci z Polski jak i z zagranicy. W tym roku liczymy na ponad 400 uczestników. Gwarantujemy świetną i twórczą atmosferę, która sprzyja dzieleniu się wiedzą. Opinie uczestników poprzednich edycji to potwierdzają. Zapraszamy serdecznie!

Organizatorem konferencji jest Sii, partnerami konferencji zostały: serwis 4 programmers, Warszawska Grupa.NET, Łódzka Grupa Profesjonalistów .NET. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Spotkania IT i Młodzi w Łodzi oraz TVP Łódź.

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]