Previous Page

Aktualności

Zwiększ konkurencyjność twojej firmy dzięki Dynamics 365 – zapraszamy na bezpłatne webinarium
Strona główna Aktualności Wydarzenia Zwiększ konkurencyjność twojej firmy dzięki Dynamics 365 – zapraszamy na bezpłatne webinarium

Zwiększ konkurencyjność twojej firmy dzięki Dynamics 365 – zapraszamy na bezpłatne webinarium

Przewiń w dół

31 maja 2017

  • podziel się:

Już 7 czerwca odbędzie się bezpłatne webinarium „Rozwój sprzedaży w firmach usługowych z Dynamics 365”.

Szkolenie on-line przeznaczone jest dla przedstawicieli średnich i dużych firm, którzy pragną usprawnić zarządzanie całym procesem sprzedaży oraz procesem operacyjnym w swoim przedsiębiorstwie. Webinarium poprowadzą przedstawiciele firmy Sii.

Dynamics 365, rozwiązanie firmy Microsoft jest połączeniem dwóch znanych rozwiązań do zarządzania procesami w organizacji – systemu CRM (Microsoft Dynamics CRM) oraz systemu ERP ( Microsoft Dynamics AX). Dynamics 365 jest również ściśle zintegrowany z platformą Office 365. Dynamics 365 wspiera i integruje obszary m.in.: finansów, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania projektami, produkcją oraz analityki biznesowej.

Głęboka integracja wszystkich systemów pozwala na bardziej wydajne wykorzystanie danych, co wpływa na jeszcze sprawniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększa jego konkurencyjność na rynku.

Do udziału w webinarium poświęconemu Dynamics 365 zapraszamy wszystkich średnich i dużych przedsiębiorców, którzy chcą zapoznać się z funkcjonalnościami Dynamics 365 i dowiedzieć się, jak można usprawnić sprzedaż oraz procesy organizacyjne takie, jak rozliczanie i zarządzanie projektami, dzięki zintegrowanej platformie Dynamics 365.

Szkolenie będzie mieć charakter praktyczny. Na wybranych przykładach specjaliści z firmy Sii opowiedzą jak zarządzać obszarami związanymi ze sprzedażą, budżetowaniem, rozliczaniem projektów oraz z zarządzaniem kapitałem ludzkim i rejestracją czasu pracy w projektach.

Podczas trwania szkolenia on-line prowadzący będą na bieżąco odpowiadali na pytania uczestników na czacie.

Webinarium Dynamics 365

Zapraszamy do rejestracji i udziału!

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]