Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Zapraszamy na szkolenia otwarte w Sii!

Z dniem pierwszego września ruszyły szkolenia otwarte w Sii.

Do tej pory szkolenia i egzaminy prowadzone przez Praktykę Szkoleniową były organizowane głównie w formule zamkniętej. Były to zarówno kursy akredytowane, jak i warsztaty autorskie, zaprojektowane pod kątem potrzeb konkretnych klientów.

Dziś kierujemy naszą ofertę także do klienta indywidualnego – każdy zainteresowany wybranym tematem, będzie mógł wziąć udział w szkoleniu.

Podstawę naszego katalogu szkoleń cały czas stanowi ITSM i zarządzanie projektami. Pojawiły się natomiast nowe pozycje programów autorskich, takie, jak np. Analiza Biznesowa, Podstawy SCRUM oraz nowości z obszaru szkoleń akredytowanych, tj. PRINCE2 Agile Practitioner i ITIL Practitioner.

Zajęcia prowadzą najlepsi certyfikowani i akredytowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, jak i w praktycznej pracy przy realizacji projektów.

 Naszym wyróżnikiem jest wysoka jakość dostarczanych usług. Odpowiadając na oczekiwania i potrzeby naszych klientów, nie tylko dbamy o ciągłą rozbudowę katalogu usług, ale przede wszystkim przywiązujemy ogromną wagę do dostarczania rzeczywistej wartości poprzez utrzymanie jak najwyższego poziomu szkoleń – mówi Agnieszka Rzeczkowska, Training Practice Manager.

Uczestnicy zajęć, przyznają naszym szkoleniom najwyższe noty, a wielu klientów zamawia kolejne kursy i warsztaty, co jest najlepszym dowodem zadowolenia z usług.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www Praktyki Szkoleniowej, na której można znaleźć pełny zakres merytoryczny szkoleń. Wszyscy, który pobiorą kalendarz szkoleń, dostępny na stronie Praktyki, jak również pod linkiem, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Oferta promocyjna ważna do końca września.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?