Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Zmień swoją przyszłość. Zostań ekspertem IT!

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja Geek Academy – intensywnego kursu IT dla osób spoza branży. 12 uczestników, którzy nie mieli wcześniej styczności z programowaniem, będzie miało szansę zmienić swoją przyszłość i dołączyć do grona najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku dzięki firmie Sii, liderowi IT i usług inżynieryjnych.

Programiści i testerzy należą do najczęściej poszukiwanych kandydatów na rynku pracy. IT to jedna z najszybciej rozwijających się sektorów i jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków studiów. Jednak osoby, które nie ukończyły studiów w tym kierunku, również mają szansę stać się ekspertami.

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja Geek Academy – intensywnego kursu IT dla osób spoza branży, organizowanego przez gdański oddział firmy Sii, dzięki któremu można zmienić swoją ścieżkę kariery. Kolejny rozpocznie się 1 października. Firma poszukuje osób dobrze znających angielski i zmotywowanych do nauki.

Warto zaaplikować tym bardziej, że tegoroczna edycja będzie naprawdę wyjątkowa. Pod okiem ekspertów IT z Sii uczestnicy nauczą się testować. Po miesiącu intensywnego szkolenia odbędą płatny staż u jednego z klientów z branży finansowej, gdzie później mają szansę na zatrudnienie.

W Sii znacznie większe znaczenie ma to, co dana osoba potrafi, niż to, jaki posiada dyplom. Geek Academy jest tego doskonałym przykładem. Poprzednie edycje kursu, pomogły rozpocząć karierę w IT m.in. nauczycielce, policjantowi i kontrolerowi biletów. Dzięki Geek Academy można zmienić swoją przyszłość. To bardzo ważne dla naszej firmy ponieważ jednym z celów naszego biznesu jest odpowiedzialność społeczna, którą realizujemy poprzez edukowanie w obszarze IT, zarażanie pasją do technologii, dzielenie się wiedzą, w której jesteśmy ekspertem – mówi Michael Desmurs, Dyrektor gdańskiego oddziału Sii.

Uczestnicy Geek Academy poznają różne metody testowania, będą wykonywali testy funkcjonalne, wydajnościowe, bezpieczeństwa oraz białoskrzynkowe (white box) i czarnoskrzynkowe (black box). Zgłębią tajniki formatów zapisu danych XML i JSON oraz dowiedzą się czym są protokoły SOAP i REST.

Przez pierwszy miesiąc zajęcia, w których udział jest bezpłatny, będą odbywały się od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 na terenie Olivia Business Centre. Natomiast dwumiesięczny płatny staż uczestnicy odbędą w siedzibie klienta w Łużycka Office Park.

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą wysłać swoje CV na adres: [email protected].

Szczegółowe informacje na: http://bit.ly/2uzKl1T.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?