Klient

Międzynarodowy koncern, światowy lider w budowie sieci elektroenergetycznych, aktywny w wielu sektorach, skupiający się na technologiach z zakresu energetyki i automatyki.

Wyzwanie

System wspierający sprzedaż naszego klienta jest wykorzystywany przez 7000 użytkowników na całym świecie. W ciągu wielu lat rozwoju aplikacji oraz implementacji wymagań zaspokajających potrzeby wszystkich grup użytkowników, aplikacja stała się nie intuicyjna, a obsługiwane procesy skomplikowane. Klient potrzebował ujednolicić procesy sprzedaży i jednocześnie wykonać upgrade platformy Microsoft Dynamics CRM.

Co zrobiliśmy

Analitycy Sii wspólnie z dedykowanym zespołem z firmy Klienta zebrali wymagania globalnego systemu zarządzania sprzedażą i wykonali ich analizę. Poprzez warsztaty z reprezentantami globalnych działów sprzedaży zebraliśmy potrzeby biznesowe i zidentyfikowaliśmy obszary wymagające usprawnień. Na tej podstawie wypracowaliśmy wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne, które były regularnie weryfikowane z biznesem podczas cotygodniowych konferencji telefonicznych.

Efekty

Efektem pracy Sii było dostarczenie dokumentacji niezbędnej do uproszczenia i ujednolicenia procesów sprzedaży oraz upgrade’u systemu Microsoft Dynamics CRM do wersji 2011.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?