Klient

Międzynarodowa organizacja, światowy lider w budowie sieci elektromagnetycznych, działający w wielu branżach, skupiony na technologiach z obszaru energetyki i automatyki, działający w ponad 100 krajach, zatrudniający ponad 110 tysięcy osób.

Wyzwanie

System wspierający sprzedaż naszego klienta jest wykorzystywany przez 7000 użytkowników na całym świecie. W ciągu wielu lat rozwoju aplikacji oraz implementacji wymagań zaspokajających potrzeby wszystkich grup użytkowników, aplikacja stała się nie intuicyjna, a obsługiwane procesy skomplikowane. Klient potrzebował ujednolicić procesy sprzedaży i jednocześnie wykonać upgrade platformy Microsoft Dynamics CRM.

Co zrobiliśmy

Analitycy Sii wspólnie z dedykowanym zespołem z firmy Klienta zebrali wymagania globalnego systemu zarządzania sprzedażą i wykonali ich analizę. Poprzez warsztaty z reprezentantami globalnych działów sprzedaży zebraliśmy potrzeby biznesowe i zidentyfikowaliśmy obszary wymagające usprawnień. Na tej podstawie wypracowaliśmy wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne, które były regularnie weryfikowane z biznesem podczas cotygodniowych konferencji telefonicznych.

Efekty

Efektem pracy Sii było dostarczenie dokumentacji niezbędnej do uproszczenia i ujednolicenia procesów sprzedaży oraz upgrade’u systemu Microsoft Dynamics CRM do wersji 2011.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?