Klient

Jeden z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji stolarki otworowej, oraz systemów tarasowych i elewacyjnych w technologii.

Wyzwanie

W związku z wdrożeniem nowej hurtowni danych SAP BW 7.5 on HANA, zaistniała potrzeba utworzenia modeli danych i przepływów, które by je zasilały z systemu(-ów) produkcyjnego. Ostatecznym celem, jak zawsze w takim przypadku, jest uzyskanie z danych produkcyjnych informacji, które umożliwią sprawne zarządzanie firmą – od spraw bieżących (np. monitoring produkcji, zakupów, finansów), poprzez analizę słabych i mocnych obszarów, aż do planowania i długofalowych decyzji. Wiąże się to z pełnozakresowym przetwarzaniem danych: od ETL, poprzez warstwy pośrednie (data staging lub wirtualizacja), do warstwy raportowej. Tworzone rozwiązania dotyczą różnych obszarów biznesowych (np. zakupy, sprzedaż, finanse, gospodarka materiałowa, etc.), z wykorzystaniem różnych technologii – w zależności od celu i potrzeb.

Co zrobiliśmy

Do tej pory prace dotyczyły głownie obszaru gospodarki materiałowej (magazyny, zakupy), budowy przepływu danych i warstwy raportowej. W planie jest również tworzenie nowych rozwiązań (oraz odtwarzanie tych istniejących na starych systemach), w innych obszarach biznesowych (sprzedaż, finanse, kontroling).

Efekty

Dzięki tworzonym rozwiązaniom, praca użytkowników biznesowych jest ułatwiona. Raporty, które wymagały wielogodzinnej pracy z arkuszach kalkulacyjnych, mogą zostać teraz wygenerowane dużo sprawniej i szybciej, nawet „jednym kliknięciem” w kilka sekund.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?