Klient

Jeden z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji stolarki otworowej, oraz systemów tarasowych i elewacyjnych w technologii.

Wyzwanie

W związku z wdrożeniem nowej hurtowni danych SAP BW 7.5 on HANA, zaistniała potrzeba utworzenia modeli danych i przepływów, które by je zasilały z systemu(-ów) produkcyjnego. Ostatecznym celem, jak zawsze w takim przypadku, jest uzyskanie z danych produkcyjnych informacji, które umożliwią sprawne zarządzanie firmą – od spraw bieżących (np. monitoring produkcji, zakupów, finansów), poprzez analizę słabych i mocnych obszarów, aż do planowania i długofalowych decyzji. Wiąże się to z pełnozakresowym przetwarzaniem danych: od ETL, poprzez warstwy pośrednie (data staging lub wirtualizacja), do warstwy raportowej. Tworzone rozwiązania dotyczą różnych obszarów biznesowych (np. zakupy, sprzedaż, finanse, gospodarka materiałowa, etc.), z wykorzystaniem różnych technologii – w zależności od celu i potrzeb.

Co zrobiliśmy

Do tej pory prace dotyczyły głownie obszaru gospodarki materiałowej (magazyny, zakupy), budowy przepływu danych i warstwy raportowej. W planie jest również tworzenie nowych rozwiązań (oraz odtwarzanie tych istniejących na starych systemach), w innych obszarach biznesowych (sprzedaż, finanse, kontroling).

Efekty

Dzięki tworzonym rozwiązaniom, praca użytkowników biznesowych jest ułatwiona. Raporty, które wymagały wielogodzinnej pracy z arkuszach kalkulacyjnych, mogą zostać teraz wygenerowane dużo sprawniej i szybciej, nawet „jednym kliknięciem” w kilka sekund.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?