Klient

Członek jednej z najbardziej znanych i aktywnych grup finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej.

Wyzwanie

Ekosystem aplikacji klienta w architekturze spaghetti, ze względu na koszty, wymagał usunięcia zależności między systemami, wprowadzenia nowych wzorców komunikacji oraz narzędzi do monitoringu i obsługi błędów w obszarze integracji. Główną rolę w projekcie grał niski koszt wdrożenia i utrzymania rozwiązania.
W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta inżynierowie Sii zaproponowali i wdrożyli platformę integracji zgodną ze wzorcem ESB na otwartej platformie FuseSource.

Co zrobiliśmy

Klient otrzymał warstwę pośredniczącą. Warstwa ta umożliwia aplikacjom synchroniczną i asynchroniczną komunikację, wspiera implementację złożonych usług (ang. composite) z zachowaniem stanu, umożliwia różnorodność kontraktów bezpieczeństwa oraz jest zainstalowana w sposób niezawodny (hybrydowy klaster Failover & Load Balancing). Ponadto środowisko klienta zostało skonfigurowane do wsparcia ciągłej integracji (ang. continuous integration), automatyzacji testów i procesu wdrażania.

Efekty

Jednym z najważniejszych elementów, które jednocześnie wyróżnia rozwiązanie na tle konkurencji, jest moduł graficznego interfejsu użytkownika do zarządzania i monitoringu platformy integracyjnej. Moduł składa się z dwóch części. Pierwsza część to GUI online, która monitoruje stan przepływów, umożliwia podgląd statystyk i historycznych komunikatów oraz wspiera obsługę błędów np. przez edycję komunikatów. Druga część to GUI report, która umożliwia generowanie raportów m.in. o obciążeniu, dostępności i ilość błędów.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?