Klient

Światowy lider rozwiązań digital security.

Wyzwanie

Bardzo dynamiczny rozwój rynków telefonii mobilnej we wschodzących regionach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu zwielokrotnił zapotrzebowanie na usługi IOD oraz Mobile Banking ze strony operatorów mobilnych. Brak wyspecjalizowanej kadry, dedykowanych narzędzi, rozwiązań i procesów powodował, że realizacja projektów IOD i MB przez naszego Klienta była nieefektywna i droga. Wiedza dotycząca tych zagadnień była niekompletna i rozproszona.

Co zrobiliśmy

Sii zbudowało i wyszkoliło zespół projektowy (DSTK Team), który pracując w siedzibie Sii realizuje projekty embedded dostarczające usługi IOD oraz Mobile Banking abonentom telefonii komórkowej.
W rok od powstania zespołu efektywność realizacji projektów przez zespół Sii przewyższyła kilkukrotnie zakładaną przez klienta wydajność. W efekcie DSTK Team stał się w strukturze naszego Klienta centrum projektowym działającym na równych prawach z centrami w Dubaju, Johannsburgu, i Pradze. Do obecnej chwili zespół Sii może poszczycić się kilkudziesięcioma zrealizowanymi z sukcesem projektami, będąc jednocześnie centrum kompetencyjnym i zespołem ekspertów w technologii wbudowanych aplikacji IOD i Mobile Banking dla całej organizacji Klienta.

Efekty

Klient został odciążony w realizacji rosnącej liczby projektów IOD i MB. Powstało nowe centrum projektowe o wysokiej specjalizacji. Czas realizacji projektów IOD i MB skrócił się 4-krotnie.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?