Klient

Światowy lider rozwiązań digital security.

Wyzwanie

Bardzo dynamiczny rozwój rynków telefonii mobilnej we wschodzących regionach Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu zwielokrotnił zapotrzebowanie na usługi IOD oraz Mobile Banking ze strony operatorów mobilnych. Brak wyspecjalizowanej kadry, dedykowanych narzędzi, rozwiązań i procesów powodował, że realizacja projektów IOD i MB przez naszego Klienta była nieefektywna i droga. Wiedza dotycząca tych zagadnień była niekompletna i rozproszona.

Co zrobiliśmy

Sii zbudowało i wyszkoliło zespół projektowy (DSTK Team), który pracując w siedzibie Sii realizuje projekty embedded dostarczające usługi IOD oraz Mobile Banking abonentom telefonii komórkowej.
W rok od powstania zespołu efektywność realizacji projektów przez zespół Sii przewyższyła kilkukrotnie zakładaną przez klienta wydajność. W efekcie DSTK Team stał się w strukturze naszego Klienta centrum projektowym działającym na równych prawach z centrami w Dubaju, Johannsburgu, i Pradze. Do obecnej chwili zespół Sii może poszczycić się kilkudziesięcioma zrealizowanymi z sukcesem projektami, będąc jednocześnie centrum kompetencyjnym i zespołem ekspertów w technologii wbudowanych aplikacji IOD i Mobile Banking dla całej organizacji Klienta.

Efekty

Klient został odciążony w realizacji rosnącej liczby projektów IOD i MB. Powstało nowe centrum projektowe o wysokiej specjalizacji. Czas realizacji projektów IOD i MB skrócił się 4-krotnie.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?