Klient

Berlingske Media - największa grupa medialna w Danii z pełnym portfolio gazet, stacji radiowych i serwisów internetowych.

Wyzwanie

Berlingske Media, właściciel Sweetdeal zdecydował o zmianie dotychczas funkcjonującej platformy e-commerce na bardziej zaawansowane rozwiązanie, które odpowiada potrzebom biznesowym firmy. Kluczowym czynnikiem decydującym o zmianie, był wzrost satysfakcji nie tylko wśród użytkowników portalu, ale również firm wystawiających produkty i usługi.

Co zrobiliśmy

Firma poszukiwała nowoczesnej platformy e-commerce, która zapewni intuicyjny interfejs administracyjny, przyjazną dla użytkownika konfigurację, prostą integrację z systemami zewnętrznymi oraz dedykowane rozwiązania dla partnerów.

Sii dostarczyło system oparty o technologię Magento, który miał sprostać regularnej sprzedaży, raportowaniu oraz bieżącej wymianie danych z rozwiązaniami do płatności oraz Salesforce. Dodatkowo, dzięki zmianom w procesie rejestracji i transakcji bezgotówkowych oraz dopasowaniu strony do wymogów UX/UI, zwiększono płynność zakupu towarów.

System funkcjonuje w architekturze chmury obliczeniowej.

Efekty

Największa duńska platforma zakupowa: https://www.sweetdeal.dk/ funkcjonuje na rynku, a błyskawiczna migracja danych pozwoliła na zachowanie płynności biznesowej klienta.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Aplikuj i dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ