Klient

Jeden z największych banków w Skandynawii. Delivery Center w Polsce obsługuje wdrożenia nowych aplikacji dla Polski, krajów bałtyckich oraz skandynawskich.

Wyzwanie

W celu optymalizacji kosztów rozwoju aplikacji, polski oddział banku realizuje zmiany w systemach bankowości elektronicznej dla oddziałów w całym regionie nadbałtyckim. Ze względu na dużą zmienność w obciążeniu zasobów (zmiany prawne z 4 krajów, zmiany biznesowe dla specyficznych rynków, naprawa wykrytych błędów) bank zdecydował się na outsourcing znacznej części prac rozwojowych.

Co zrobiliśmy

Współpracę z Klientem rozpoczęliśmy od realizacji niedużych zmian, stopniowo budując zespół składający się z programistów, architektów i analityków. Poprzez stworzenie elastycznego sposobu delegowania konsultantów do zespołu oraz wypracowanej metody wdrażania nowych inżynierów do projektu bardzo szybko staliśmy się wiodącym dostawcą usług rozwoju oprogramowania; średnio w zespole pracuje 70 osób.

Efekty

Potrafimy obsłużyć złożone zmiany obejmujące kilka różnych systemów dziedzinowych i warstw aplikacyjnych na raz: począwszy od warstwy interfejsu mobilnego (wap, smartphone, iPhone, iPad), przez interfejs WWW, poprzez zmiany w systemie core’owym,  szynę integracyjną po zmiany w silniku Oracle BPM.

Dowiedz się więcej

Development tools & technology

Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?