Klient

Sii wspiera klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i BPO, szkoleniowych, inżynieryjnych oraz konsultingowych.

Wyzwanie

Potrzebą naszego Klienta było zapewnienie silnego systemu ECM, obsługującego zarządzanie dokumentami, narzędzia służącego do kolaboracji i sterowania przepływem pracy, przy jednoczesnym utrzymaniu precyzji i automatycznym zarządzaniu prawem dostępu i doskonałą integracją z narzędziami biurowymi, takimi jak MS Office, MS Project, Dynamics AX, Dynamics CRM.

Co zrobiliśmy

Zespół SharePoint dostarczył zestaw aplikacji funkcjonalnych, zintegrowanych z funkcjonalnościami ECM, eksploatowanych na farmie SharePoint 2010. Następujące strony zostały stworzone:

  • Portal Intranet z automatycznym procesowaniem i komunikacją, zintegrowany z pocztą e-mail i zewnętrznymi aplikacjami (HR, opłaty podróżne, książka adresowa, sondaże, szkolenia, MS Lync & Exchange).
  • System SelfCare dla 1300 pracowników Klienta (jest ciągle rozwijany).
  • Automatyzacja CRM i kolaboracja stron dla rozproszonych zespołów PreSales i Delivery (ponad 100 osób).
  • Portal projektowy (repozytorium, przepływ pracy, zarządzanie referencjami), zintegrowany z narzędziami kontrolującymi projekt, opartymi na MS Project i MS Excel.
  • Integracja z MS Dynamics CRM 2011 i MS Dynamics AX 2012 – klienci, osoby, możliwości, projekty.

Efekty

Potężne i dobrze zintegrowane narzędzie ECM i kolaboracji, dobrze zintegrowane z innymi systemami w firmie Klienta, częściowo ujawnione w Internecie, wspierające procesy biznesowe. Pełna automatyzacja zarządzania prawem dostępu i kontroli, opierająca się na uwierzytelnianiu domeny pojedynczym logowaniem (SSO). Podczas implementacji inżynierowie z Sii nauczyli się najnowszych technologii i infrastruktury, zachowując dobrą jakość oprogramowania. Dzięki głębokiej integracji i natywnej kompatybilności zmian technologii (OS, narzędzia biurowe, bazy danych, warstwy aplikacji, struktura programowania, komponenty – wszystkie od jednego sprzedawcy), rozwój i modernizacja jest łatwa i przewidywalna.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?