Klient

Sii wspiera klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i BPO, szkoleniowych, inżynieryjnych oraz konsultingowych.

Wyzwanie

Potrzebą naszego Klienta było zapewnienie silnego systemu ECM, obsługującego zarządzanie dokumentami, narzędzia służącego do kolaboracji i sterowania przepływem pracy, przy jednoczesnym utrzymaniu precyzji i automatycznym zarządzaniu prawem dostępu i doskonałą integracją z narzędziami biurowymi, takimi jak MS Office, MS Project, Dynamics AX, Dynamics CRM.

Co zrobiliśmy

Zespół SharePoint dostarczył zestaw aplikacji funkcjonalnych, zintegrowanych z funkcjonalnościami ECM, eksploatowanych na farmie SharePoint 2010. Następujące strony zostały stworzone:

  • Portal Intranet z automatycznym procesowaniem i komunikacją, zintegrowany z pocztą e-mail i zewnętrznymi aplikacjami (HR, opłaty podróżne, książka adresowa, sondaże, szkolenia, MS Lync & Exchange).
  • System SelfCare dla 1300 pracowników Klienta (jest ciągle rozwijany).
  • Automatyzacja CRM i kolaboracja stron dla rozproszonych zespołów PreSales i Delivery (ponad 100 osób).
  • Portal projektowy (repozytorium, przepływ pracy, zarządzanie referencjami), zintegrowany z narzędziami kontrolującymi projekt, opartymi na MS Project i MS Excel.
  • Integracja z MS Dynamics CRM 2011 i MS Dynamics AX 2012 – klienci, osoby, możliwości, projekty.

Efekty

Potężne i dobrze zintegrowane narzędzie ECM i kolaboracji, dobrze zintegrowane z innymi systemami w firmie Klienta, częściowo ujawnione w Internecie, wspierające procesy biznesowe. Pełna automatyzacja zarządzania prawem dostępu i kontroli, opierająca się na uwierzytelnianiu domeny pojedynczym logowaniem (SSO). Podczas implementacji inżynierowie z Sii nauczyli się najnowszych technologii i infrastruktury, zachowując dobrą jakość oprogramowania. Dzięki głębokiej integracji i natywnej kompatybilności zmian technologii (OS, narzędzia biurowe, bazy danych, warstwy aplikacji, struktura programowania, komponenty – wszystkie od jednego sprzedawcy), rozwój i modernizacja jest łatwa i przewidywalna.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?