Klient

Bombardier - globalny dostawca zintegrowanych specjalistycznych rozwiązań dla przemysłu kolejowego.

Wyzwanie

Wytworzenie aplikacji webowej i desktopowej, które mają za zadanie wspomaganie (a docelowo realizację) testów systemu pokładowego Bombardiera EBI Cab w różnych krajach Europy.

Co zrobiliśmy

Track Test System (TTS) pozwala uprościć proces testowania opatentowanego produktu Bombardier – EBI Cab, który jest pokładową częścią systemu automatycznego sterowania pociągiem (ATC). System TTS opiera się na dwóch zbudowanych przez nas aplikacjach, stanowiących rdzeń całego projektu:

Aplikacja webowa TIS (Track Information System) wykorzystywana jest do wprowadzania i przechowywania bardzo dokładnych informacji na temat infrastruktury kolejowej.
Informacje zgromadzone w TIS umożliwiają tworzenie przypadków testowych w aplikacji desktopowej TT (Track Tester).

Dzięki takiej konfiguracji możliwe będzie sprawne przesyłanie wprowadzonych informacji (np. gotowych przypadków testowych) pomiędzy osobami przeprowadzającymi testy.

  • Aplikacja webowa TIS – to duży magazyn danych o infrastrukturze kolejowej, zawierający zarówno trasy kolejowe jak i dane z urządzeń dostarczających dane przejazdowe do pociągu. Dane pochodzą z prawdziwych przejazdów pociągów. Z danych w aplikacji webowej korzysta aplikacja desktopowa.
  • Aplikacja desktopowa TT – to bezpośredni interfejs do czytania i wprowadzania informacji oraz przeprowadzania testowych przejazdów mających na celu symulowanie prawdziwych przejazdów pociągów. Do ich wytworzenia aplikacja pobiera dane wprowadzone w aplikacji webowej. Aplikacja pozwala na dowolne tworzenie przejazdów na terenie krajów uwzględnionych w projekcie.

Efekty

Dzięki stworzonym aplikacjom proces wytwarzania i przeprowadzania testów systemu EBI Cab został uproszczony, a koszty pracy zminimalizowane. Stworzone aplikacje pozwalają na bezpieczne przechowywanie wprowadzonych informacji i prezentowanie ich w przyjaznej dla użytkownika formie. Projekt obejmuje wiele krajów w Europie.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?