Klient

Alstom - globalny dostawca zintegrowanych specjalistycznych rozwiązań dla przemysłu kolejowego.

Wyzwanie

Wytworzenie aplikacji webowej i desktopowej, które mają za zadanie wspomaganie (a docelowo realizację) testów systemu pokładowego Bombardiera EBI Cab w różnych krajach Europy.

Co zrobiliśmy

Track Test System (TTS) pozwala uprościć proces testowania opatentowanego produktu Bombardier – EBI Cab, który jest pokładową częścią systemu automatycznego sterowania pociągiem (ATC). System TTS opiera się na dwóch zbudowanych przez nas aplikacjach, stanowiących rdzeń całego projektu:

Aplikacja webowa TIS (Track Information System) wykorzystywana jest do wprowadzania i przechowywania bardzo dokładnych informacji na temat infrastruktury kolejowej.
Informacje zgromadzone w TIS umożliwiają tworzenie przypadków testowych w aplikacji desktopowej TT (Track Tester).

Dzięki takiej konfiguracji możliwe będzie sprawne przesyłanie wprowadzonych informacji (np. gotowych przypadków testowych) pomiędzy osobami przeprowadzającymi testy.

  • Aplikacja webowa TIS – to duży magazyn danych o infrastrukturze kolejowej, zawierający zarówno trasy kolejowe jak i dane z urządzeń dostarczających dane przejazdowe do pociągu. Dane pochodzą z prawdziwych przejazdów pociągów. Z danych w aplikacji webowej korzysta aplikacja desktopowa.
  • Aplikacja desktopowa TT – to bezpośredni interfejs do czytania i wprowadzania informacji oraz przeprowadzania testowych przejazdów mających na celu symulowanie prawdziwych przejazdów pociągów. Do ich wytworzenia aplikacja pobiera dane wprowadzone w aplikacji webowej. Aplikacja pozwala na dowolne tworzenie przejazdów na terenie krajów uwzględnionych w projekcie.

Efekty

Dzięki stworzonym aplikacjom proces wytwarzania i przeprowadzania testów systemu EBI Cab został uproszczony, a koszty pracy zminimalizowane. Stworzone aplikacje pozwalają na bezpieczne przechowywanie wprowadzonych informacji i prezentowanie ich w przyjaznej dla użytkownika formie. Projekt obejmuje wiele krajów w Europie.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?