Klient

Wiodący dom wydawniczy w Norwegii, aspirujący do miana leadera i innowatora w zakresie technologii, mający za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych w edukacji.

Wyzwanie

Obecny system zarządzania i dostarczania treści Gyldendal dla wszystkich produktów edukacji cyfrowej firmy, wykorzystuje ogromną bazę danych MS SQL i jest zaimplementowany jako monolityczna baza kodów. To sprawia, że rozszerzalność systemu jest utrudniona. Przy obecnym rozwiązaniu, osiągnięcie celu Gyldendal w zakresie zaadoptowania się do nadchodzących zmian w kształceniu byłoby trudnym zadaniem.

Co zrobiliśmy

Sii zostało wybrane przez firmę Gyldendal jako partner do transformacji części backendowej platformy. Agilowy zespół buduje całkowicie nową aplikację, zmieniając przestarzałą, monilityczną architekturę na mikroserwisy oparte na technologii Azure Service Fabric. Sii ściśle współpracuje z klientem, zdobywając unikalną wiedzę domenową i bierze udział w procesie decyzyjnym dotyczącym zakresu każdego mikroserwisu. Oprócz wytworzenia kodu nowego produktu, Sii ma za zadanie opracować też wysokiej jakości dokumentację, obejmującą ogólny opis platformy, jak też wszystkie kluczowe decyzje technologiczne wraz z konktekstem decyzyjnym.

Efekty

Prace rozwojowe nastawione na efektywność kosztową i osiąganie określonych rezultatów pozwalają Gyldendal reagować na nadchodzące zmiany w edukacji. Po udanej migracji Gyldendal będzie miał dobrze udokumentowaną nową bazę kodów, napisaną zgodnie z najwyższymi standardami kodowania.

Dowiedz się więcej

Zastosowane narzędzia i technologie

Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?