Klient

Światowy lider rozwiązań digital security.

Wyzwanie

W projektach budowy oprogramowania dla kart Visa, Master Card, American Express niezwykle ważny jest odpowiedzialny i duży partner technologiczny – błędy są niezwykle kosztowne.

Co zrobiliśmy

Konsultanci Sii uczestniczyli w wielu projektach, których celem było tworzenie oprogramowania dla kart typu VISA, Master Card, American Express i in., przeznaczonych dla większości funkcjonujących na rynku banków. W ramach projektów prowadzone były następujące prace:

  • Realizacja rozwiązań dla kart stykowych i bezstykowych, dla elektronicznych profili kart debetowych do użytku offline, dla profili kart kredytowych z dwiema aplikacjami, dla profili kart stykowych zawierających dwie aplikacje płatnicze; budowa funkcjonalności umożliwiającej szyfrowanie PIN; wdrożenie możliwości używania wielu chipów na karcie.
  • Migracja do nowych kart/chipów, migracja kluczy kryptograficznych do nowej bazy danych, migracja profili debetowych i kredytowych, w tym profili z architekturą umożliwiającą podwójne zastosowanie; migracja profili na kartach stykowych i bezstykowych.
  • Pre-personalizacja kart zgodnie z wytycznymi klientów, w tym kart używanych dla transportu publicznego i kart lojalnościowych dla jednego z największych polskich producentów paliw; automatyzacja nadruku kart.

Efekty

Brak błędów w oprogramowaniu od początku współpracy z Klientem. Na czas dostarczaliśmy oprogramowanie dla większości funkcjonujących na rynku banków.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?