Klient

Światowy lider rozwiązań digital security.

Wyzwanie

W projektach budowy oprogramowania dla kart Visa, Master Card, American Express niezwykle ważny jest odpowiedzialny i duży partner technologiczny – błędy są niezwykle kosztowne.

Co zrobiliśmy

Konsultanci Sii uczestniczyli w wielu projektach, których celem było tworzenie oprogramowania dla kart typu VISA, Master Card, American Express i in., przeznaczonych dla większości funkcjonujących na rynku banków. W ramach projektów prowadzone były następujące prace:

  • Realizacja rozwiązań dla kart stykowych i bezstykowych, dla elektronicznych profili kart debetowych do użytku offline, dla profili kart kredytowych z dwiema aplikacjami, dla profili kart stykowych zawierających dwie aplikacje płatnicze; budowa funkcjonalności umożliwiającej szyfrowanie PIN; wdrożenie możliwości używania wielu chipów na karcie.
  • Migracja do nowych kart/chipów, migracja kluczy kryptograficznych do nowej bazy danych, migracja profili debetowych i kredytowych, w tym profili z architekturą umożliwiającą podwójne zastosowanie; migracja profili na kartach stykowych i bezstykowych.
  • Pre-personalizacja kart zgodnie z wytycznymi klientów, w tym kart używanych dla transportu publicznego i kart lojalnościowych dla jednego z największych polskich producentów paliw; automatyzacja nadruku kart.

Efekty

Brak błędów w oprogramowaniu od początku współpracy z Klientem. Na czas dostarczaliśmy oprogramowanie dla większości funkcjonujących na rynku banków.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?