Klient

Sii wspiera klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i BPO, szkoleniowych, inżynieryjnych oraz konsultingowych.

Wyzwanie

Klient posiadał kilka systemów do obsługi różnych procesów biznesowych. System księgowy i kadrowo-płacowy nie był zintegrowany z systemem do zarządzania czasem pracy, systemem rekrutacyjnym i systemem  zarządzającym dokumentacją. Dane do poszczególnych systemów były wpisywane wielokrotnie, co nie było efektywne, powodowało dodatkowe koszty pracy, a także stwarzało zagrożenie braku spójności danych. Rozproszenie danych w poszczególnych systemach utrudniało ich zestawianie, a tym samym ograniczało możliwości raportowania. Ponadto, system księgowy nie był w stanie dostarczyć wystarczającej ilości wymiarów finansowych i nie był dostosowany do księgowości projektowej. Utrzymanie kilku aplikacji powodowało wysokie koszty utrzymania.

Co zrobiliśmy

W ramach projektu powstało nowe środowisko oparte o system zintegrowany MS Dynamics AX 2012, wspierający procesy back-office. Nowy system umożliwia zarządzanie zamówieniami, automatyzację fakturowania, powiązanie raportowania czasu pracy i wydatków z księgowością projektową i budżetowaniem. Całość procesów back- office, wcześniej utrzymywana w osobnych systemach, w nowym systemie została zintegrowana z systemem księgowym, kadrowo-płacowym, CRM i systemem rekrutacyjnym. Wdrożenie nowego systemu zintegrowanego pozwoliło nie tylko na optymalizację procesów biznesowych poprzez ich przeniesienie z poprzednich systemów i poprawę ich funkcjonowania, lecz również pozwoliło na uporządkowanie nowych procesów biznesowych i ich implementację w MS Dynamics AX.

Efekty

Dzięki wdrożeniu systemu ERP Spółka znacząco obniżyła koszty nakładu pracy administracyjno-księgowej, poprawiła się efektywność i terminowość fakturowania, a także zwiększyły możliwości raportowania. Z powodu wdrożenia systemu opartego o jedną technologię, firma utrzymuje jeden zespół administratorów, co pozwala na obniżenie kosztów utrzymania systemu.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?