Klient

Sii wspiera klientów w zakresie rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą IT, testów, usług service desk i BPO, szkoleniowych, inżynieryjnych oraz konsultingowych.

Wyzwanie

Klient posiadał kilka systemów do obsługi różnych procesów biznesowych. System księgowy i kadrowo-płacowy nie był zintegrowany z systemem do zarządzania czasem pracy, systemem rekrutacyjnym i systemem  zarządzającym dokumentacją. Dane do poszczególnych systemów były wpisywane wielokrotnie, co nie było efektywne, powodowało dodatkowe koszty pracy, a także stwarzało zagrożenie braku spójności danych. Rozproszenie danych w poszczególnych systemach utrudniało ich zestawianie, a tym samym ograniczało możliwości raportowania. Ponadto, system księgowy nie był w stanie dostarczyć wystarczającej ilości wymiarów finansowych i nie był dostosowany do księgowości projektowej. Utrzymanie kilku aplikacji powodowało wysokie koszty utrzymania.

Co zrobiliśmy

W ramach projektu powstało nowe środowisko oparte o system zintegrowany MS Dynamics AX 2012, wspierający procesy back-office. Nowy system umożliwia zarządzanie zamówieniami, automatyzację fakturowania, powiązanie raportowania czasu pracy i wydatków z księgowością projektową i budżetowaniem. Całość procesów back- office, wcześniej utrzymywana w osobnych systemach, w nowym systemie została zintegrowana z systemem księgowym, kadrowo-płacowym, CRM i systemem rekrutacyjnym. Wdrożenie nowego systemu zintegrowanego pozwoliło nie tylko na optymalizację procesów biznesowych poprzez ich przeniesienie z poprzednich systemów i poprawę ich funkcjonowania, lecz również pozwoliło na uporządkowanie nowych procesów biznesowych i ich implementację w MS Dynamics AX.

Efekty

Dzięki wdrożeniu systemu ERP Spółka znacząco obniżyła koszty nakładu pracy administracyjno-księgowej, poprawiła się efektywność i terminowość fakturowania, a także zwiększyły możliwości raportowania. Z powodu wdrożenia systemu opartego o jedną technologię, firma utrzymuje jeden zespół administratorów, co pozwala na obniżenie kosztów utrzymania systemu.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?