Technologia:

Klient

Centralny Ośrodek Informatyki zajmuje się wdrażaniem, utrzymaniem i rozwojem największych systemów IT w państwie na rzecz Ministerstwa Cyfryzacji. Administruje serwisy, z których korzystają urzędy, instytucje i bezpośrednio obywatele, gromadzi i udostępnia dane usprawniające funkcjonowanie państwa.

Wyzwanie

Świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich w obszarze IT w wyniku realizacji coraz większej ilości projektów.

Co zrobiliśmy

Od początku współpracy, Sii dostarcza doświadczonych programistów, kierowników projektów, architektów, analityków i testerów. Inżynierowie wspierają rozwój takich systemów, jak System Rejestrów Państwowych, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej, Profil Zaufany i Obywatel.gov.pl.

Nasi pracownicy brali udział we wdrożeniu projektu E-dowód, mieli wpływ na uruchomienie nowych e-usług dla obywateli, przeprowadzali testy wydajnościowe i funkcjonalne największych systemów w kraju.

Kompetencje i doświadczenie inżynierów miały wpływ na efektywną i sprawną realizację wielu projektów realizowanych głównie w metodyce Agile i Prince2.

Efekty

Dzięki Sii, COI buduje i utrzymuje Zintegrowaną Infrastrukturę Rejestrów oraz rozwija najważniejsze systemy IT w kraju przydzielając pracowników do różnych projektów. Nie ponosi kosztów rekrutacji, administracji i zarządzania personelem.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?