Technologia:

Klient

Centralny Ośrodek Informatyki zajmuje się wdrażaniem, utrzymaniem i rozwojem największych systemów IT w państwie na rzecz Ministerstwa Cyfryzacji. Administruje serwisy, z których korzystają urzędy, instytucje i bezpośrednio obywatele, gromadzi i udostępnia dane usprawniające funkcjonowanie państwa.

Wyzwanie

Świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich w obszarze IT w wyniku realizacji coraz większej ilości projektów.

Co zrobiliśmy

Od początku współpracy, Sii dostarcza doświadczonych programistów, kierowników projektów, architektów, analityków i testerów. Inżynierowie wspierają rozwój takich systemów, jak System Rejestrów Państwowych, Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej, Profil Zaufany i Obywatel.gov.pl.

Nasi pracownicy brali udział we wdrożeniu projektu E-dowód, mieli wpływ na uruchomienie nowych e-usług dla obywateli, przeprowadzali testy wydajnościowe i funkcjonalne największych systemów w kraju.

Kompetencje i doświadczenie inżynierów miały wpływ na efektywną i sprawną realizację wielu projektów realizowanych głównie w metodyce Agile i Prince2.

Efekty

Dzięki Sii, COI buduje i utrzymuje Zintegrowaną Infrastrukturę Rejestrów oraz rozwija najważniejsze systemy IT w kraju przydzielając pracowników do różnych projektów. Nie ponosi kosztów rekrutacji, administracji i zarządzania personelem.

Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?