Klient

Firma produkująca systemy siedzeń, które optymalizują komfort i bezpieczeństwo pasażerów. Innowacyjne rozwiązania w zakresie komfortu cieplnego i postawy, zdrowia i dobrego samopoczucia oraz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Wyzwanie

Dział R&D klienta miał biznesową potrzebę rozszerzenia zespołu inżynierów. Zidentyfikowali potrzebę dołączenia do zespołu inżynierów mechatronicznych, którzy mogliby pracować przy połączeniu sprzętu i oprogramowania.

Co zrobiliśmy

Zapewniliśmy zespół wykwalifikowanych inżynierów posiadających kompetencje w zakresie zaawansowanego programowania LabView, projektowania obwodów pomiarowych i sterujących, projektowania obwodów drukowanych oraz doświadczonych w pracy w ścisłym reżimie standardów motoryzacyjnych.

Nasz zespół przyczynił się do sukcesu Klienta, podnosząc standardy w zakresie budowania modeli. Zespół skupił się na wyborze odpowiedniego sprzętu (czujników) i stworzeniu oprogramowania do sterowania całym siedziskiem z wbudowanym HMI.

Efekty

  • Specjaliści Mechatronicy z Sii umożliwili klientowi na tworzenie makiet zgodnie z wymaganiami klienta końcowego i przyspieszenie procesu akwizycji.
  • Nasz zespół poszerzył swoją wiedzę w branży motoryzacyjnej.
  • Na podstawie świetnych opinii Klient zaufał nam w przypadku dalszych złożonych wniosków, np. pełny projekt i dostawa linii montażowej.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?