top-image
WSTECZ

Co Poznań ma wspólnego z Doliną Krzemową?

Na przestrzeni ponad 3400 m2, w kilkunastu biurach projektowych z widokiem na panoramę Poznania, w fun roomach i coffee pointach, znajdziesz ponad dwustu uśmiechniętych i zadowolonych programistów, testerów, architektów i inżynierów. Brzmi jak opis z książki science fiction? Już 6 kwietnia podczas dni otwartych w firmie Sii będziesz mógł się przekonać, że to rzeczywistość i jest na wyciągnięcie ręki – bo w samym centrum Poznania, w prestiżowym biurowcu Maraton przy ul. Królowej Jadwigi.

Jeśli chcesz poznać ludzi, którzy uwielbiają swoją pracę i zobaczyć, jak projektują nowoczesne aplikacje, udoskonalają systemy informatyczne dla międzynarodowych firm, zarządzają bazami danych i tworzą raporty BI – zapraszamy! Poznańska Dolina Krzemowa rośnie w siłę w sercu miasta i zachęca do uczestnictwa w swoich dniach otwartych.

Podczas dni otwartych planujemy przybliżyć naszym gościom specyfikę pracy w firmie i podzielić się naszymi doświadczeniami w realizacji projektów międzynarodowych i lokalnych w obszarze IT. Zależy nam, aby nasi goście zobaczyli, że w Poznaniu naprawdę można  konkurować z międzynarodowymi firmami w dostarczaniu usług z obszaru IT. Pokażemy im, że w centrum Poznania rośnie wielkopolska Dolina Krzemowa – mówi Natalia Buczel, Dyrektor Poznańskiego Oddziału Sii.

W biurowcu Maraton powstało nowoczesne i innowacyjne biuro zaprojektowane z myślą o komforcie pracy inżynierów. Starannie zaaranżowana przestrzeń zapewnia dostęp do wielu atrakcji. W siedzibie znalazła się strefa fitness z mini siłownią, pokoje relaksu z konsolami do gier, piłkarzykami i wieloma innymi udogodnieniami. Sii wie, że prężny rozwój firmy jest możliwy dzięki niesłabnącemu zadowoleniu jej pracowników. Już 5 lat z rzędu otrzymuje wyróżnienia w konkursie na najlepsze miejsce pracy IT w Polsce.

sii open days poznanpoznan biuro 2

Zwiedzanie oddziału firmy to tylko jedna z atrakcji podczas naszych dni otwartych – mówi Natalia Buczel. – Zapraszamy wszystkich zainteresowanych karierą w branży IT oraz przedstawicieli biznesu do wzięcia udziału w oficjalnym otwarciu biura w centrum Poznania. Naszym gościom chcemy pokazać, jak funkcjonuje jedna z największych firm IT w Polsce oraz co sprawia, że tak prężnie się rozwijamy. W poznańskim oddziale firmy w przeciągu sześciu lat zwiększyliśmy zatrudnienie od 0 do ponad 200 osób – wspomina Natalia Buczel. – Do 2018 roku planujemy zatrudnić dodatkowo programistów Java, .NET, Front-end, BI, ETL, testerów manualnych oraz z doświadczeniem w automatyzacji testów, specjalistów ds. wsparcia aplikacji, a także kierowników projektów – łącznie ponad 200 nowych pracowników.

Nasze nowe biuro w Poznaniu oferuje nam zdecydowanie więcej przestrzeni do kreatywnej twórczości programistycznej – mówi Joao Raposo, Developer .NET, który trafił do Sii z Portugalii. – Nowe pokoje projektowe pozwalają pracować w komfortowych warunkach, a fun roomy oraz coffee pointy oferują dodatkowo miejsca do integracji ze współpracownikami, również po godzinach. Ponadto z nowej lokalizacji biura mam blisko do wszystkich atrakcji Poznania.

Już 6 kwietnia 2017 roku zapraszamy przedstawicieli lokalnego biznesu, władze miasta i osoby zainteresowane pracą w Sii na dni otwarte. Szczegółowe informacje na ten temat zostały zamieszczone na stronie firmy: www.kariera.sii.pl/comesiius oraz na oficjalnym profilu firmy na Facebooku: facebook/siipolska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?