top-image
  WSTECZ

  Deser z HR – czyli co każdy specjalista HR powinien wiedzieć o swojej branży

  Firma Sii we współpracy z Olivia Business Centre rozpoczęła cykl spotkań Deser z HR. Wydarzenie powstało z myślą o specjalistach z branży HR, EB i marketingu. Pierwsze spotkanie z serii odbyło się 15 lipca 2016, w Olivia Sky Club w Gdańsku. W programie znalazły się wystąpienia m.in. wielokrotnego olimpijczyka – Mateusza Kusznierewicza, czy doradcy biznesowego – dr Zdzisława Nieckarza.

  Celem Deseru z HR jest wymiana wiedzy na temat narzędzi oraz procesów HR-owych i tak naprawdę, poznanie tego środowiska od przysłowiowej podszewki – mówi Alicja Sawicka, Kierownik Działu Rekrutacji i HR z Sii Gdańsk, pomysłodawczyni inicjatywy. Cykl spotkań to również okazja do networkingu a przede wszystkim do rozmowy. Seria wydarzeń dzięki merytorycznemu programowi i inspirującym gościom przyciągnęła blisko 100 specjalistów z największych firm na Pomorzu oraz spółek z obszaru BPO/SSC.

  Podczas pierwszej edycji, Mateusza Kusznierewicz złoty medalista igrzysk olimpijskich, wielokrotny mistrz świata najwybitniejszy polski żeglarz, a zarazem businessman i przedsiębiorca porwał zebraną HR-ową publikę, dzieląc się swoją historią – Koniec kariery sportowca…i co dalej? Jak przekuć swoją pasję w sukces na wielu płaszczyznach. Success story wybitnego sportowca dla wielu może być inspiracją do działania i zachętą do zrealizowania swoich własnych planów.

  Dr Zdzisław Nieckarz, ekspert HR, coach, trener, publicysta, razem z publicznością odpowiadał na ważne pytanie – Praktyka motywacji, czyli jak polubić swoją pracę? Dr Nieckarz od wielu lat prowadzi programy doradcze dla menadżerów z całej Polski, pisze książki poświęcone motywacji pracowników i prowadzi badania na Uniwersytecie Gdańskim.

  Uczestnicy Deseru z HR mogli również wziąć udział w angażującej dyskusji Powrót do pracy i kariery zawodowej po urlopie macierzyńskim. Trudność, wyzwanie, czy może zmiana na lepsze? Alicja Sawicka mówi – W trakcie Deseru z HR chcemy zmotywować uczestników do rozmowy na trudne i kontrowersyjne tematy. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik Deseru znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, będzie mógł wykorzystać nową wiedzę w pracy i wdrożyć ciekawe rozwiązania w swojej firmie.

  Obok Sii i Olivia Business Centre, w organizację przedsięwzięcia zaangażowały się również takie firmy jak: Bank Zachodni WBK, PricewaterhouseCoopers, Nowakowski Gorąco Polecam, Lobster, Wolters Kluwer, czy HR Polska.

  Kolejne spotkanie z cyklu planowanie jest pod koniec września 2016, również w Olivia Sky Club. Organizatorzy zapewnią zainteresowanym jeszcze większą dawkę HR-owej wiedzy i obecność kolejnych znanych osób, które podzielą się swoimi niepowtarzalnymi historiami.

  Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia, (zdjęcia dzięki uprzejmości Magazynu Dolce Vita).

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?