top-image
WSTECZ

Dlaczego Sii zostało Najlepszym Miejscem Pracy w Polsce po raz trzeci

Prestiżowy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce ponownie trafił do Sii Polska. Instytut Great Place to Work po raz dziewiąty wyłonił najlepszych pracodawców. Wśród laureatów znalazła się firma Sii Polska – ekspert technologiczny, który zatrudnia ponad 2 700 osób w kraju i realizuje projekty dla 200 klientów na całym świecie. Spółka otrzymała to zaszczytne wyróżnienie już trzeci rok z rzędu i tym samym umocniła swoją pozycję w światowym rankingu topowych pracodawców.

 CEO Sii, Gregoire Nitot o nagrodzie mówi – Tytuł Great Place to Work to dla nas ogromne wyróżnienie i sukces, na który ciężko pracujemy w Sii. Przede wszystkim kluczowy jest wzrost przychodów oraz generowanie zysków. To wszystko sprawia, że jesteśmy stabilnym i solidnym pracodawcą, jak i partnerem biznesowym. Bez rozwoju biznesu nie udałoby się nam zapewnić tak doskonałych warunków pracy dla naszego zespołu. Dzięki nagrodzie wiemy, że zmierzamy w dobrym kierunku, co jest dla mnie osobiście bardzo ważnym wskaźnikiem.

 Z drugiej strony ta nagroda to dla nas cenny atut. Tytuł Great Place to Work wyróżnia nas na tle innych firm i daje nam przewagę nad konkurencją. Możemy dalej podbijać świat i szczycić się wyróżnieniem, które potwierdza fakt, że Sii jest nie tylko ekspertem technologicznym, ale najlepszym miejscem pracy – dodaje CEO. Nagroda jest przyznawana na podstawie audytu satysfakcji pracowników firmy i szczegółowo określa poziom ich zadowolenia z warunków oraz komfortu pracy.

Zgodnie ze światowym standardem badania Great Place to Work, na ocenę końcową składają się dwa aspekty: wskaźnik zaufania (Trust Index), odzwierciedlający opinie samych pracowników o relacjach panujących w firmie oraz audyt kultury organizacyjnej (Culture Audit), czyli analiza praktyk HR. Organizacje, które budują zaufanie i tworzą pozytywne sprzężenie zwrotne między osobistym wkładem pracownika a docenianiem tych wysiłków, tworzą kultury miejsc pracy, które wyróżniają się bardzo dobrymi wynikami biznesowymi.

Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i Komunikacji dodaje – Firma Sii po raz kolejny udowodniła, że jest w ścisłej czołówce wspaniałych miejsc pracy. Jesteśmy niezmiernie dumni z nagrody, ponieważ jest to wyróżnienie od naszych pracowników. Wyniki mówią nam, jakie zmiany mamy wprowadzać w Sii i pozwalają poznać potrzeby naszych pracowników. Po każdym audycie wyciągamy wnioski i wdrażamy zmiany w Sii, tak aby wspólnie stawać się coraz lepszym miejscem pracy – a naszym celem jest bycie najlepszymi i do tego właśnie dążymy. Przygotowaliśmy szereg niespodzianek dla naszych pracowników, chcemy świętować sukces razem z nimi i podziękować im za wyróżnienie.

 Sii może się poszczycić wysokimi wskaźnikami zatrudnienia i dynamicznym rozwojem. Średnio co miesiąc spółka zatrudnia 100 inżynierów, czyli 1 200 rocznie. Obecnie w Sii pracuje 2 700 specjalistów, a w ciągu roku firma planuje zwiększyć zatrudnienie do 3 300 osób.

 

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?