top-image
WSTECZ

Ekscytujące projekty dla branży medycznej, bankowości, e-commerce i wielu innych sektorów – sprawdź, co napędza rozwój Sii

Ostatni kwartał 2019 roku był dla Sii Polska bardzo udany pod względem rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami, a także pozyskania nowych strategicznych partnerstw. Różnorodne i ekscytujące projekty w sektorze ochrony zdrowia, bankowości czy handlu elektronicznego wspierają i napędzają rozwój firmy.

Rozwój współpracy w sektorze medycznym i life-sciences

Globalna grupa z sektora medycznego oferująca wysokiej jakości produkty do dializy oraz usługi dla szpitali i leczenia ambulatoryjnego, nasz długoterminowy partner, ponownie zaufała Sii. Tym razem w zakresie trzech projektów: opracowania aplikacji mobilnej, której głównym celem jest lepsze zrozumienie przez personel kliniki aktualnego stanu osocza we krwi pacjenta, a także wsparcie systemów SAP i trzeciej linii wsparcia Sharepoint.

Ponad to, amerykański międzynarodowy lider segmentu bezpieczeństwa pracowników, opieki zdrowotnej i dóbr konsumpcyjnych zdecydował się rozszerzyć współpracę z Sii o oddział w Belgii. Polski lider będzie odpowiedzialny za platformę, która jako zbiór aplikacji współpracujących ze sobą, pomaga szpitalom usprawnić procesy, otrzymywać dokładne zwroty kosztów i podejmować decyzje oparte na danych.

Kolejnym sukcesem w dziedzinie sektora life-sciences jest zwiększenie wielkości zespołu Sii współpracującego z partnerem firmy – QIAGEN. Inżynierowie integrujący i rozwijający systemy IT współpracują z zespołem klienta, dzięki czemu pionierskie rozwiązania QIAGEN, na przykład łatwy w użyciu zestaw testowy do wczesnej diagnostyki koronawirusa lub zestawów izolacyjnych RNA, mogłyby dotrzeć do odbiorców jeszcze szybciej.

Co więcej, w ramach nowego partnerstwa, Sii została zaproszona do wznowienia prac programistycznych nad nową wersją oprogramowania i nową, dostosowaną do chmury architekturą opartego na metadanych i konfigurowalnego pakietu produktów dla niemieckiego dewelopera i dystrybutora informatyki medycznej, informatyki laboratoryjnej i oprogramowania bioinformatycznego. To oprogramowanie służy do przechowywania metadanych i repozytorium danych klinicznych, ale może być również wykorzystywane przez cały cykl życia badania klinicznego.

Najnowsze technologie w służbie bankowości

Aby efektywniej świadczyć usługi na rzecz Arion Bank, jednego z kluczowych klientów Sii, firma nawiązała współpracę z jego lokalnym dostawcą usług IT. Zakres umowy obejmuje pierwszą i drugą linię zdalnego wsparcia dla podstawowych aplikacji biznesowych Arion Bank. Sii Polska zrealizowała wcześniej strategiczne projekty dla islandzkiego klienta w modelu nearshoring, na przykład wykorzystując Data Lineage do lepszej klasyfikacji swoich klientów i zapewnienia efektywnej sprzedaży swoich komplementarnych usług. Zespół pracujący dla klienta obejmuje prawie 40 inżynierów i będzie się powiększał.

Ingenico, ważny partner Sii, powierzył firmie kolejne projekty. Największy dotyczy przeniesienia ich usług z Bombaju w Indiach, utworzenia 3 Scrumowych zespołów i zaangażowania 18 inżynierów w Polsce. W sumie zespół 80 specjalistów Sii pracuje nad różnymi projektami badawczo-rozwojowymi klienta. Dostawca technologii dla bezpiecznych transakcji elektronicznych ponownie wybrał Sii, decydując się na rozszerzenie współpracy na belgijski oddział Ingenico Group – platformę Ogone.

Nowe partnerstwa napędzające rozwój Sii

Oprócz rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami, Sii Polska pozyskała także nowych partnerów biznesowych. Jednym z nich jest znana szwajcarska firma zajmująca się materiałami budowlanymi i kruszywami. Po rozpoczęciu współpracy w październiku 2019, Sii z powodzeniem zrealizowało pierwsze prace przed końcem listopada. Był to projekt był w obszarze RPA, w technologii Blue Prism, realizowany dla działu zakupów. Obecnie wraz z klientem, specjaliści Sii poszukują dalszych procesów, które po zautomatyzowaniu zwiększą wydajność i efektywność działów wewnętrznych.

Kolejnym znaczącym sukcesem Sii jest dostarczenie usług dla działającego na arenie międzynarodowej szwajcarskiego producenta grzejników i wentylacji. Pod koniec 2019, klient postanowił zintegrować swoje rozwiązania Salesforce z SAP i poprosił Sii o pomoc. Pierwszy projekt wciąż trwa, a obecnie rozważane są już nowe możliwości wdrożenia rozwiązań SAP, Office 365 i ServiceNow. Sii zapewnia również wsparcie w technologii Salesforce spółce zależnej firmy w Szwecji w modelu nearshoringowym.

Kolejny ważny projekt Sii Polska to ten nowa usługa dla światowego lidera handlu online – IG. Klient zwrócił się do Sii z potrzebą zapewnienia procesów związanych z jakością. Zespół testerów Sii zaproponuje nowe podejście testowania wydajnościowego i Continuous Integration / Continuous Delivery, a także wdroży i dobre praktyki w zakresie Quality Assurance.

Sii Polska świadczy usługi dla ponad 200 klientów z wielu sektorów, wykorzystując technologię najlepiej dostosowaną do potrzeb klientów. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie Sii, odwiedź naszą stronę internetową.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?