Best Workplace 2019

Great Place To Work Great Place To Work Europe
Kuba, service
delivery manager

Młodszy Administrator Windows

Location: Bydgoszcz

The challenges waiting for you:

Dołącz do zespołu, w którym zajmujemy się testowaniem sterownika karty sieciowej wykorzystującej technologię RDMA stosowaną w serwerach.

Zadania:

  • Praca nad poprawą jakości sterownika karty sieciowej z technologią RDMA,
  • Testowanie sieci wykorzystujących RDMA,
  • Tworzenie sieci serwerów opartych o systemy Windows,
  • Tworzenie sieci wirtualnych maszyn opartych o Windows.

Required skills:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętnosć tworzenia skryptów w powershell,
  • Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows Server,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność zorganizowania i samodzielnego wykonywania swojej pracy.

  • Dodatkowym atutem będzie:

    • Dobra znajomość HyperV,
    • Doświadczenie w testowaniu.

Why it's worth to join Sii?:

  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach

Join us

Attach your CV *
Approved file formats: .doc, docx, .pdf. Maximum file size: 5 MB
Only three steps to join us
1
Send your application.
2
Meet us at the recruitment interview.
3
Take part in the verification of your skills.
Start your adventure with Sii!

Please note that we will contact only selected candidates.

Do you know someone who would like to join Sii?

Recommend expert

[contact-form-7 id="8497" title="Share form"]