Best Workplace 2018

Great Place To Work Europe Great Place To Work
Daniel, scrum master

Graphic Designer

Location: Gdańsk

The challenges waiting for you:

Jeżeli orientujesz się w obecnych trendach grafiki użytkowej, masz poczucie estetyki, jesteś osobą kreatywną, nie boisz się wyzwań, chcesz rozwijać swoje umiejętności i lubisz to co robisz to czekamy właśnie na Ciebie!

Zadania:

  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej firmy
  • Przygotowanie materiałów do druku
  • Przygotowanie koncepcji interfejsów, projektów stron internetowych, landing page’y
  • Tworzenie kreacji graficznej wewnętrznych systemów informatycznych
  • Przekładanie brief’u na koncepty graficzne
  • Realizacja spójnej strategii, wizerunku i design’u firmy
  • Czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej firmy
  • Udział w rozbudowie identyfikacji wizualnej firmy

Required skills:

  • Wykształcenie kierunkowe lub bardzo dobra znajomość branży i pasja związana z projektowaniem graficznym
  • Doświadczenie w tworzeniu kreacji promocyjnych, grafik wizerunkowych oraz materiałów do druku (minimum 3 lata)
  • Umiejętności projektowania interfejsu użytkownika, witryn internetowych, aplikacji desktopowych, mobilnych
  • Znajomość podstaw usability
  • Biegła znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator, InDesign, znajomość dodatkowych programów będzie dużym atutem)
  • Wysokie poczucie estetyki, kreatywność, dbałość o szczegóły
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie
  • Posiadanie portfolio w wersji on-line lub przesłanie w formie załącznika

Mile widziane:

  • Tworzenie animacji oraz znajomość programu Adobe After Effect
  • Umiejętność posługiwania się programami do grafiki 3D
  • Znajomość HTML i CSS

Your benefits:

  • Renomowany i stabilny pracodawca wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 31% wzrostu przychodu rocznie
  • Unikatowe projekty realizowane dla ponad 200 międzynarodowych liderów, z branż m.in. motoryzacyjnej, lotniczej, hi-tech i finansowej
  • Współpraca z ekspertami – 13 Centrów Kompetencyjnych realizujących projekty oparte na światowej klasy rozwiązaniach: IBM, Microsoft, SAS, Xamarin, Oracle czy Red Hat
  • Wewnętrzna aplikacja Job Changer, z którą w łatwy sposób możesz zmienić projekt, poznać nowe technologie lub relokować się do innego oddziału Sii
  • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe (w których możesz wziąć udział lub wystąpić na nich jako ekspert)
  • Program wsparcia najlepszych – Top Gun
  • Dofinansowanie Twoich pasji oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)
  • Niezliczona ilość spotkań integracyjnych (piwne piątki, piknik, wyjazd integracyjny czy mikołajki)

Are you interested in this offer?

Recommend an IT expert

Your friend would be great for this job? Recommend him/her and receive a bonus!
Recommend expert

Attach your CV *
Approved file formats: .doc, docx, .pdf. Maximum file size: 5 MB

Please note that we will contact only selected candidates.

captcha