Best Workplace 2018

Great Place To Work Europe Great Place To Work
Kuba, service
delivery manager

Analityk Biznesowo – Systemowy (branża Telco)

Location: Warszawa

The challenges waiting for you:

Poszukujemy aktualnie Analityka Biznesowo-Systemowego do zespołu pracującego na rzecz Klienta z branży telekomunikacyjnej. Poszukiwana osoba długoterminowo dołączy do około 20-osobowego zespołu Analityków i weźmie udział w dużych programach wskroś całej organizacji. W ich ramach będzie członkiem zespołów projektowych mających na celu wprowadzenie zmian w różnorodnych systemach IT.

Zakres obowiązków:

  • Analiza projektów biznesowych i technologicznych pod kątem wykonalności
  • Zbieranie i analiza wymagań biznesowych zmian oraz opracowywanie rekomendacji
  • Przygotowywanie wstępnych planów i kosztorysów projektów we współpracy z innymi działami w organizacji
  • Współpraca z ekspertami oraz menedżerami poszczególnych komórek organizacyjnych w celu opracowania rozwiązań
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • Dokumentowanie istniejących procesów oraz przygotowywanie propozycji ich modyfikacji
  • Wprowadzanie drobnych zmian konfiguracyjnych

Required skills:

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako analityk biznesowy w projektach IT
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość notacji UML i narzędzia Enterprise Architect
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, komunikacyjne i pracy zespołowej

Your benefits:

  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodoba Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biuro w dogodnej lokalizacji

Are you interested in this offer?

Recommend a Friend to Sii

If you have a friend who would match Sii, recommend him/her and receive a bonus!
Recommend expert

Attach your CV *
Approved file formats: .doc, docx, .pdf. Maximum file size: 5 MB

Please note that we will contact only selected candidates.

[contact-form-7 id="8497" title="Share form"]