top-image
  WSTECZ

  Jesteś obcokrajowcem i szukasz pracy w IT? Zbuduj swoją karierę z Sii w Polsce!

  O tym, że Polska jest coraz bardziej atrakcyjnym miejscem pracy dla obcokrajowców, wie chociażby CEO Sii Polska. Dlaczego warto podejmować pracę w Polsce i jaki jest przepis na własną firmę, która, tak jak Sii, może generować przychody na poziomie 380 milionów złotych, współpracować z 200 klientami z całego świata i zapewniać pracę ponad 2700 osobom? – Gregoire Nitot opowiada w najnowszym wydaniu Careers in Poland.

  Kiedy odwiedziłem Polskę zauroczyła mnie polska gościnność, dynamika gospodarki kraju oraz jakość życia. Wiedziałem, że jest to kraj otwarty i gotowy na nowe inwestycje. Postanowiłem wykorzystać  ten potencjał i otworzyć swój biznes. Postawiłem na firmę IT – mówi Gregoire Nitot, CEO Sii Polska.

  Decyzja o przeprowadzce do Polski otworzyła nowy rozdział w jego życiu, dała początek przygodzie, która trwa nieprzerwanie od 11 lat. Dziś Sii Polska to najbardziej dynamiczna firma IT w Polsce, a jej zespół liczy 2700 specjalistów. W tym czasie Prezes Sii Polska założył rodzinę i uzyskał polskie obywatelstwo.

  Sii relokuje inżynierów z innych państw i zachęca do podjęcia pracy w Polsce. Aktualnie firma zatrudnia 78 specjalistów z takich krajów, jak: Brazylia, Hiszpania, Ukraina, Chile, Wenezuela, Grecja, Nowa Zelandia czy Litwa. Osoby decydujące się na współpracę z firmą i przeniesienie się do Polski, mają zagwarantowany pakiet relokacyjny, który ma na celu zminimalizowanie wszelkich niedogodności związanych z przeprowadzką. Międzynarodowe środowisko pracy, akceptacja i zrozumienie dla odmiennych kultur dodatkowo ułatwiają zagranicznym pracownikom adaptację w nowej rzeczywistości.

  Oprócz dogodnych warunków dla relokowanych – Sii stawia na trendy technologiczne i rozwój techniczny. W Sii Polska specjaliści w codziennej pracy działają z takimi technologiami jak: Xamarin, Azure, Angular JS, React JS, DevOps i wiele innych. Inżynierowie realizują projekty dla klientów z całego świata.

  Więcej na temat zatrudnienia oraz perspektyw dla osób z zagranicy dowiesz się z Careers in Poland guidebook: https://www.careersinpoland.com/guidebook/2016

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?