top-image
WSTECZ

JuraSiic Park – Sara Siedlecka – Sii PreSales & Delivery

Pracuję w Sii od  maja 2009 roku. Nie spodziewałam się, że moja ścieżka kariery będzie przebiegać tak ciekawie i zróżnicowanie!

Moja przygoda z Sii rozpoczęła się od asystowania w dziale rekrutacji, gdzie wspierałam zespół w zmaganiach z pierwszą elektroniczną archiwizacją danych. To miał być sposób na spędzenie studenckich wakacji. Jednak po pół roku zorientowałam się, że przed, po, a czasem nawet w przerwie między wykładami z anatomii, ćwiczeniami z tańców ludowych/piłki nożnej/teorii sportu pędziłam do ówczesnej siedziby Sii na ul. Rejtana, żeby wprowadzić jak największą liczbę CV’ików 😉

Z nadejściem grudnia 2009 nieubłaganie zbliżał się koniec realizacji moich zadań rekrutacyjnych i ze smutkiem żegnałam się z biurem – już na ul. Puławskiej, i towarzyszami codziennej kawy.

Na szczęście stało się inaczej – ponieważ Sii poszukiwało nowej osoby do Działu Administracji i Rozliczeń, dołączyłam do zespołu – który poza mną liczył wtedy 2 osoby.

  • Sii Na weekendzie integracyjnym Sii 2013
  • Sii Sara Siedlecka 5

Po 5 latach spędzonych z innymi administracyjnymi „dinozaurami” przy zmaganiach z fakturami, umowami i coraz to nowszymi systemami, zapragnęłam poznać firmę szerzej.

W związku z miłością, którą jeszcze w administracji zapałałam do rozliczeń projektów informatycznych, dziś jestem członkiem zespołu PMO – po 6 latach najpierw w rekrutacji, później w administracji, przeszłam do działu technicznego i pracuję w samym centrum dowodzenia dużymi projektami informatycznymi.

 

Tu, w PMO, ciągle dużo się dzieje. W ogromnym skrócie moje obowiązki obejmują wspieranie wdrożeń i utrzymania systemów, a także przygotowywanie narzędzi i procedur do rozliczania i monitorowania projektów IT, realizowanych przez Sii.

W Sii najbardziej doceniam ludzi. Nie zawsze współpraca z drugim człowiekiem układa się łatwo, ale zawsze nierozłącznym elementem mojej pracy w Sii był właśnie człowiek – czy pracuje się w dokumentach i fakturach, czy też przy rozliczaniu wdrożeń IT. Doceniam to, że w Sii poznałam wielu wspaniałych ludzi, od których nie tylko każdego dnia uczę się czegoś nowego, ale z którymi można też się pośmiać, pogadać o życiu i wypić czwartkowe piwo.

Poza pracą słucham muzyki reggae i szukam natchnienia w otoczeniu natury, gdzie niestraszne są mi wszelkiego rodzaju zwierzaki i robaki. Zimą jestem zapaloną narciarko-snowboardzistką, a latem chętnie spędzam weekendy na kajakowym chill’owcie ze znajomymi.

Sii_Sara_Siedlecka

Sara Siedlecka, PMO – PreSales & Delivery

Career path:
  • Asystent Działu Rekrutacji
  • Młodszy Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
  • Starszy Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń
  • PMO – Presales & Delivery

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?