top-image
WSTECZ

Nowe, ekscytujące projekty i kluczowe wygrane. Dowiedz się, co napędza nasz rozwój w sektorze motoryzacyjnym, medycznym i hi-tech

Ostatni kwartał roku był bardzo pracowity dla ekspertów Sii, pomimo długo oczekiwanej przerwy świątecznej. Podpisaliśmy nowe kontrakty, przedłużyliśmy współpracę z dotychczasowymi klientami i wygraliśmy wiele ciekawych projektów. Oto te, którymi chcielibyśmy się z wami podzielić.

Efektywniejsze wykorzystanie Dynamics 365 u największego dostawcy usług security

Projekt Sii Polska, realizowany w ramach współpracy z największym dostawcą usług security w Polsce dotyczy upgrade’u systemu Dynamics AX z wersji AX 2009 do wersji Dynamics 365 F&O w chmurze. Pierwszy etap prac obejmuje rozszerzenie zakresu wykorzystania Dynamics 365 o nowe obszary, takie jak projekty, magazyn, zakupy oraz sprzedaż.

Zarządzanie magazynem wysokiego składowania i Field Service

Sii Polska rozwinęło współpracę z klientem, którego przedmiotem jest implementacja rozwiązania Dynamics 365 F&SCM. Zakres projektu został rozszerzony o wdrożenie funkcjonalności WMS, umożliwiającej zarządzanie magazynem wysokiego składowania z wykorzystaniem terminali mobilnych, oraz Field Service, wspierającej działania serwisu terenowego za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Wsparcie 24/7 systemu CMS Tikkurila Oyj

Fińska firma Tikkurila Oyj, obecna w około 40 krajach na całym świecie, wykorzystuje globalny system CMS, wymagający ciągłego wsparcia. W ramach zleconego projektu, Sii Polska odpowiada za nadzór nad jego poprawnym funkcjonowaniem oraz obsługę wszystkich stron w trybie 24/7/365. System działa w oparciu o platformę Azure oraz prywatne, rosyjskie i kazachstańskie chmury.

Certyfikacja ITIL®4 Foundation dla pracowników szwedzkiego producenta samochodów

Zespół ekspertów Sii Polska wspiera globalnego producenta samochodów poprzez organizację serii szkoleń online ITIL®4 Foundation, skierowanych do jego pracowników. Celem projektu jest przeszkolenie i certyfikowanie około 300-400 osób. W zależności od preferencji, uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniach prowadzonych w języku polskim, angielskim, szwedzkim lub francuskim. Do wyboru są również szkolenia w innej strefie czasowej.

Weryfikacja procesów testowych w mBanku

Zdefiniowanym celem projektu realizowanego przez Sii Polska jest kompleksowa ocena stanu procesu testowego w czterech wybranych Zespołach mBanku oraz weryfikacja działań zaplanowanych w ramach programu Quality First i Strategii Testów Banku. Obejmuje on również przygotowanie rekomendacji co do zaplanowanych działań, wraz ze wskazaniem propozycji zmian w procesach testowych mBanku.

Rozwiązanie e-commerce dla QIAGEN

Sii było odpowiedzialne za zbudowanie zespołu ekspertów specjalizujących się w wielu technologiach. Ich głównym zadaniem jest przepisanie dotychczasowego rozwiązania e-commerce oraz stron produktowych firmy QIAGEN. Projekt zakłada również migrację sekcji Knowledge Hub na stronie QIAGEN.com w oparciu o nową strukturę systemu CMS Sitecore. Eksperci Sii tworzą od podstaw moduły i komponenty oraz strony pomocy technicznej i formularze, a także usprawniają procesy związane z obsługą webinariów. Do zadań zespołu należy też stworzenie nowych funkcjonalności wyszukiwania w Knowledge Hub.

Mobilna aplikacja dla międzynarodowego giganta odzieżowego

Zespół Sii Polska pracuje nad mobilną aplikacją (natywny iOS) do zarządzania sklepami należącymi do międzynarodowego giganta branży odzieżowej. Umożliwia ona między innymi: zarządzanie personelem sklepu, zarządzanie dostawami, wyświetlanie bieżących i archiwalnych danych sprzedażowych oraz wiele więcej. Wdrożenie przeprowadzono już w części sieci sklepów, a kolejne planowane są w najbliższym czasie.

17 aplikacji dla międzynarodowego lidera sektora medycznego

Eksperci Sii Polska zaangażowali się w wieloetapowy projekt międzynarodowego lidera sektora medycznego. Oferowany pakiet Healthcare Knowledge Management Tools Managed Service obejmuje 17 aplikacji, które są w fazie produkcji. Zespoły Sii Polska zajmują się zarówno opracowywaniem nowych produktów, jak i utrzymaniem tych istniejących w pełnym cyklu życia produktu. Większość z nich dotyczy publikacji naukowych na temat produktów farmaceutycznych oraz prowadzonych badań klinicznych.

Rozwój współpracy z amerykańskim dostawcą półprzewodników

Poprzez rozszerzenie współpracy z międzynarodową firmą technologiczną Sii Polska ma szansę realizować projekt dotyczący kart Ethernet (40 Gbit). Specjaliści Sii są odpowiedzialni za utrzymanie kodu firmware w zakresie usuwania defektów, wdrażanie nowych funkcjonalności, a także za testowanie. W skład 10-osobowego zespołu wchodzą programiści niskopoziomowi C i inżynierowie QA, którzy współpracują ściśle z klientem w Polsce i Izraelu.

Poprawa jakości pracy w ABB

W ramach projektu firmy ABB powstał zespół Detect to Correct (D2C), odpowiedzialny za minimalizację negatywnych skutków pracy działów IT (np. zaległości, wysoka liczba przeniesień) poprzez dogłębną analizę trendów w systemach klienta. Do jego zadań należy monitorowanie poczty przychodzącej od dostawców i managerów ABB, obejmujące weryfikację historii problemu, podjętych działań i ocenę efektywności dostawców, którzy powinni rozwiązać problem tuż po otrzymaniu zgłoszenia. Zespół D2C uczestniczy także w tworzeniu nowych procesów i poszukiwaniu systemowych rozwiązań dla usług, które należy usprawnić.

Dowiedz się więcej o ofercie Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?