top-image
WSTECZ

Konferencja Digital & IT Security z udziałem naszego eksperta!

Coraz bardziej powszechna informatyzacja, nieustający przepływ informacji i łatwy dostęp do zasobów cyfrowych stwarza wielkie możliwości, jest jednak równocześnie źródłem nowych zagrożeń i stawia firmy przed palącym problemem – jak zapewnić bezpieczeństwo w cyfrowym świecie.

W dniach 10-11 maja w Warszawie odbędzie się konferencja Digital & IT Security poświęcona najnowszym zmianom w prawie z zakresu bezpieczeństwa Cyfrowego i IT w praktyce, czyli próbie przedstawienia, jak dział prawny może pomóc w ochronie przedsiębiorstwa przed zagrożeniami wynikającymi z rozwoju nowych technologii.

Jednym z prelegentów będzie otwierający pierwszy dzień wydarzenia Sebastian Myszczyński, kierownik działu Legal w Sii Polska. Sebastian specjalizuje się w prawie dotyczącym sektora IT, jest autorem publikacji na temat tworzenia umów oraz rozwiązywanie sporów dotyczących realizacji projektów IT.

W swoim wystąpieniu Zarządzanie ryzykiem prawnym w obszarze Digital i IT, czyli jak skutecznie ochronić przedsiębiorstwo przed sankcjami prawnymi?” opowie między innymi o metodach zarządzania, monitorowania i kontrolowania ryzyka Digital i IT Security w przedsiębiorstwie, o wykorzystaniu współpracy miedzy działami do minimalizowania ryzyka prawnego w obszarze Digital i IT oraz o roli i zadaniach działu prawnego w tym zakresie.

Omawiane będą między innymi także takie tematy jak: najnowsze wymogi regulacyjne z zakresu Digital i IT, narzędzia i procedury Cyber Security czy ochrona i bezpieczeństwo danych w chmurze, social media urządzeniach mobilnych i BYOD.

Warsztaty organizowane przez gazetę Rzeczpospolita mają na celu wymianę doświadczeń specjalistów z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego. Wśród prelegentów znajdą się również przedstawiciele wiodących firm na rynku, jak Allegro, T-Mobile, Bank Zachodni WBK.

Informacje Praktyczne

Konferencja „Digital & IT Security. Najnowsze zmiany i procedury prawne w praktyce”

11-12 maja 2016

Prosta Office Center

Prosta 51, Warszawa

Szczegółowy program warsztatów dostępny jest tutaj.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?